Hlavní navigace

Fond měsíce -- příležitost k investici do ING Fondů bez vstupních poplatků

Sdílet

Praha
15. října 2002

ING se rozhodla vyjít vstříc rostoucímu zájmu o investice do jejích podílových fondů a přichází se speciální akcí „Fond měsíce“. V jejím rámci mají klienti unikátní možnost investovat v daném měsíci vždy do jednoho vybraného fondu z rodiny ING Fondů bez vstupního poplatku. Fondem měsíce října byl zvolen ING North America.

ING zareagovala již počátkem léta na stále rostoucí zájem českých investorů o podílové fondy a výrazně snížila vstupní poplatky do ING Fondů – v průměru téměř o 40 %. Ohlas, který toto snížení mezi klienty mělo, vedl ING k dalšímu vstřícnému kroku, jímž je akce „Fond měsíce“. Klienti tak budou moci každý měsíc využít unikátní nabídky nakoupit podílové listy vybraného ING Fondu bez jakéhokoliv vstupního poplatku

Fond, který bude vyhlášen Fondem měsíce, je oznámen vždy nejpozději předposlední den předcházejícího měsíce na internetových stránkách ING – www.ing.cz. Fondem měsíce se může stát kterýkoli fond z nabídky ING Fondů.

V měsíci říjnu je Fondem měsíce ING North America. Cílem tohoto fondu je získat dlouhodobý kapitálový růst v USD investováním do diversifikovaného portfolia akcií vydaných mezinárodními společnostmi a obchodovaných na oficiálních burzách v USA a Kanadě. V jeho portfoliu jsou zastoupeny akcie nejrenomovanějších severoamerických společností jako například Pfizer, General Electric, Procter & Gamble, Citigroup či Microsoft.

Holandská finanční skupina ING nabízí v České republice klientům podílové fondy denominované v českých korunách i v cizích měnách. Tyto fondy jsou distribuovány prostřednictvím finančních poradců ING Nationale-Nederlanden a vybraných sítí makléřských společností a klientských center ING Oranžový dům.

* * *

ING Group působí v 65 zemích světa a má přes 100 000 zaměstnanců. Je jednou z největších finančních institucí v Evropě z hlediska tržní kapitalizace. V České republice je přítomna od roku 1991. V rámci skupiny ING Group zde působí například pojišťovna ING Nationale-Nederlanden, ING Penzijní fond, ING Bank, ING Investment Management či ING Real Estate.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).