Hlavní navigace

FLEXI od Pojišťovny České spořitelny se stalo generálním partnerem Bambiriády

[Tisková zpráva] FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny se stalo generálním partnerem dvanáctého ročníku celostátní akce známé pod názvem Bambiriáda, která podporuje volnočasové aktivity pro děti a mládež. Pojišťovna zároveň nedávno zahájila spolupráci s Centrem Paraple na projektu „Máma – táta na vozíku“.

Sdílet

„Hlavním smyslem Bambiriády je seznámit rodiny s možnostmi realizace jejich dětí v rámci daného regionu a zároveň zaměřit pozornost veřejnosti na činnost desítek rozmanitých organizací a spolků, které se po celý rok zabývají mimoškolní výchovou dětí a mládeže,“ říká Petr Zapletal, předseda představenstva a generální ředitel, a dodává: „V letošním roce se Bambiriáda koná již podvanácté a těšit se na ni mohou rodiny v celkem třinácti městech České republiky.“

Letos se akce uskuteční ve dnech 20. – 23. května 2010. Pojišťovna České spořitelny bude mít na akci pro děti přichystán stánek „Kreslíme s FLEXI“, kde dětem nabídne zajímavý program. Děti si budou moci například nakreslit masky, které budou následně vyfotografovány a obrázky pak umístěny na internetové stránky www.flexi.cz, kde budou lidé hlasovat o nejlepší z nich. Výherci budou odměněni.

FLEXI od Pojišťovny České spořitelny se angažuje v dalších charitativních projektech. Letos již například podpořilo sociálně rehabilitační program a poradenské služby Centra Paraple pro klienty na vozíku s poškozením míchy, jejich partnery a děti. Součástí tohoto projektu byl také týdenní pobyt. V rámci něho se setkávají současné i budoucí maminky a tatínkové na vozíku i jejich partneři a partnerky a získávají potřebné informace spojené s výchovou dětí a životem rodiny. Zaměstnanci pojišťovny mohou také každoročně věnovat až dva pracovní dny pro projekty na podporu neziskových organizací. Ve spolupráci s Českou spořitelnou realizovala v loňském roce pojišťovna také projekt pro dětské domovy, v rámci kterého pozvala 1 241 dětí ze 46 dětských domovů do kina na promítání pohádky Peklo s princeznou.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).