Hlavní navigace

Fio otevírá již pátou pobočku v Praze a chystá další rozšíření pobočkové sítě

Finanční skupina Fio otevírá novou pobočku na smíchovském Andělu. Pobočka poskytuje plný rozsah bankovních i investičních služeb, zejména vedení účtů bez poplatků a obchodování s cennými papíry.

Sdílet

Již pátá pobočka Finanční skupiny Fio v Praze sídlí v blízkosti metra Anděl a obchodního centra Nový Smíchov. Klientům je k dispozici od pondělí do čtvrtka v čase 8.30 – 18.00 hod., v pátek 8.30 – 17.00 hod. na adrese Radlická 608/2 (křižovatka ulic Radlická a Plzeňská). Služby Fio dále v Praze poskytují pobočky na Senovážném náměstí, v Rybné, Ječné a Budějovické ulici.

Jde o pátou pobočku Finanční skupiny Fio v Praze a šestapadesátou pobočku v celé České republice. Naším plánem je otevřít do konce roku ještě druhou pobočku v Plzni a pobočky v Litoměřicích, Prostějově a Třinci. Přitom nadále intenzivně pracujeme na celkové rekonstrukci pobočkové sítě, jejímž pro veřejnost zřetelným projevem je přemísťování poboček na viditelná, frekventovaná místa, komentuje rozšiřování pobočkové sítě Fio Marek Polka, vedoucí Klientské divize skupiny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).