Hlavní navigace

Fincentrum obstálo nejlépe v testech odborného magazínu Finanční poradce

[Tisková zpráva] Společnost Fincentrum dlouhodobě vítězí ve všech testech finančně-poradenských společností na českém trhu.

Sdílet

Po testech České televize a ekonomického týdeníku Profit předčila konkurenci také v roce 2010, a to v testech Mystery Shopper odborného magazínu FP-finanční poradce.

Redakce odborného magazínu FP-finanční poradce realizovala v průběhu roku 2010 celkem osm testů, při kterých oslovila největší finančně-poradenské firmy na českém trhu. Hodnocena byla kvalita odpovědí z odborného hlediska, a také rychlost, s jakou společnost na dotaz neznámého klienta reagovala.

„Pouze dvě společnosti získaly ve všech testech známku výborná za kvalitu a odbornou správnost zpracované odpovědi. Jsem velmi rád, že Fincentrum navíc dokázalo jako jediná společnost na českém trhu odpovědět na zaslaný dotaz obratem či ještě týž den,“ uvedl Petr Stuchlík, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Odborná kvalita a rychlost odpovědí svědčí o propracovaném klientském servisu společnosti Fincentrum. Jen do rozvoje interního programu pro řízení kvality poradenství FinData investovalo Fincentrum v průběhu posledních let řádově 20 milionů korun. Důležitou konkurenční výhodou je také vlastní call centrum mapující spokojenost klientů a odborný analytický tým.

„Díky specialistům, kteří působí na centrále společnosti, a osvědčeným procesům dokáže Fincentrum reagovat na potřeby a požadavky klientů vždy s dostatečnou kvalitou, a přitom rychleji než konkurenční společnosti,“ doplnil Petr Stuchlík.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).