Hlavní navigace

Finanční a ekonomické poradenství Consultingu ČS řídí Milan Švec

Novým ředitelem oblasti finanční a ekonomické poradenství České spořitelny se od 2. října 2006 stal pan Milan Švec. Ve funkci tak nahradil paní Evu Jiráčkovou. Oblast finančního a ekonomického poradenství se zaměřuje zejména na problematiku projektů na čerpání dotací z EU, na poradenství v oblasti přeměn společností a dalších podnikových transformací a na poradenství při řešení bankovních pohledávek.

Sdílet

Před příchodem do společnosti Consulting České spořitelny pan Milan Švec působil jako jednatel společnosti Interim Management, která se v posledních 6-ti letech orientovala zejména na problematiku krátkodobého řízení procesů změny a na finanční a ekonomické poradenství a na problematiku dotací ze strukturálních fondů. Osobně se účastnil řízení projektů pro Zajišťovací fond družstevních záložen, České dráhy a pro řadu menších společností.

V minulém desetiletí se pohyboval v bankovní sféře v různých manažerských pozicích komerčního a privátního bankovnictví a také se zabýval problematikou řešení nestandardních bankovních pohledávek.

Milan Švec vystudoval na pražské Vysoké škole ekonomický obor Automatizované systémy řízení v ekonomice. Je ženatý, má dvě děti. K jeho zálibám patří jachting, lyžování, cyklistika a příroda.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).