Hlavní navigace

Filip Hradec je novým šéfem úseku Realitní obchody České spořitelny

[Tisková zpráva] Filip Hradec převzal od 15. září 2011 pozici ředitele úseku Realitní obchody České spořitelny po Kamilu Kosmanovi, který na základě dohody odešel z České spořitelny na konci srpna 2011.

Sdílet

-    Úsek Realitní obchody České spořitelny, součást skupinové divize Erste Group Immorent, vede od    15. září 2011 Filip Hradec

-    Filip Hradec se dosud věnoval v ČS specializovanému financování pro korporátní zákazníky 

Filip Hradec převzal od 15. září 2011 pozici ředitele úseku Realitní obchody České spořitelny po Kamilu Kosmanovi, který na základě dohody odešel z České spořitelny na konci srpna 2011.

“Personální změny ve vedení úseku Realitní obchody byly spojeny s vytvářením celoskupinového business modelu a měly by vést k dobudování komplexního hodnotového řetězce v oblasti nemovitostního sektoru. Od 1. října 2011 pak bude převedena regionální distribuční síť developerských center pod nově tvořená Regionální korporátní centra v působnosti úseku Firemní klientela pod vedením Petra Witowského,“ říká Daniel Heler, člen představenstva odpovědný za korporátní a investiční bankovnictví a finanční trhy.

„V nové pozici vedení úseku Realitní obchody ČS, který je zároveň součástí skupinové divize Erste Group Immorent, bych především rád uplatnil své znalosti strukturovaného financování. Mým cílem bude dokončit pro korporátní klienty nabídku komplexních služeb v oblasti nemovitostí, která zahrnuje nejen financování, ale např. i leasing nemovitostí. Věřím, že se mi podaří navázat na kvalitní práci mého předchůdce a posílit tak postavení České spořitelny jako jednoho z nejvýznamnějších hráčů v oblasti financování realit na českém trhu,” okomentoval svoji novou pozici Filip Hradec.

Filip Hradec se v České spořitelně už 11 let věnuje specializovanému financování pro korporátní zákazníky, přičemž se zaměřoval zejména na rozvoj projektu podpory financování inovativních firem, financování široké škály obnovitelných zdrojů a financování fúzí a akvizic.

Divize Erste Group Immorent v ČR se věnuje úvěrovému financování nemovitostí, leasingu nemovitostí, správě nemovitostních portfolií, stavebně technickým službám a projektovému developmentu. Hodnota jejího portfolia úvěrů a leasingu činila ke konci června 2011 více než 12 mld. EUR (cca 292 mld. Kč) je třetím největším ve střední a východní Evropě.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).