Hlavní navigace

Erste Group zahájila diskuse o změně loga

[Tisková zpráva] Erste Group Bank AG se spolu s dceřinými společnostmi a rakouskými spořitelnami rozhodla nastartovat proces změny stávajícího loga s červeným S. Diskuse o změně již začaly a očekává se, že budou brzy dokončeny.

Sdílet

Zvažuje se použít v logu všech společností skupiny symbol včely, kterým by tak skupina navázala na historii spořitelen. V minulosti ho totiž používaly téměř všechny spořitelny nejen v Rakousku, ale i ve střední a východní Evropě. Otázka, zda symbol zůstane stejný a jakou grafickou podobu bude nakonec přesně mít, ještě není vyřešena.

Erste Group se za posledních deset let výrazně změnila díky své expanzi a růstu na středoevropských a východoevropských trzích. Jako poskytovatel služeb napříč regionem se stala mezinárodní skupinou, a zároveň si díky obchodnímu modelu retailové banky uchovává i místní rozměr. Navíc, jako poskytovatel finančních služeb chce zdůraznit svou sílu poskytovatele financování pro reálnou ekonomiku a také hodnoty, které tvoří základ vztahů s klienty.

Erste Group očekává, že nové logo bude moci představit ve druhém čtvrtletí 2012.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).