Hlavní navigace

Erste Bank s licencí VISA: Erste Bank má vlastní kreditní karty Gold a Platinum

Trend bezhotovostních plateb je i nadále na vzestupu, karty stále více nahrazují hotové peníze. Erste Bank chce posílit svou pozici v tomto perspektivním finančním sektoru a od 17. července 2006 nabízí svým klientům vlastní kreditní karty. Poté, co všechny ostatní banky patřící do skupiny Erste Bank již mají vlastní licenci pro vydávání kreditních karet, obdržela vlastní licenci od Visa Europe i Erste Bank v Rakousku a má nyní možnost vydávat karty Visa flexibilně podle svých potřeb. Klienti mohou volit ze tří variant:

Sdílet

  • First Card, karta pro nové klienty, ve třech různých designech
  • Visa Gold Card, prémiový produkt s flexibilním rámcem a pojistnou ochranou
  • Visa Platinum Card, „mimořádná“ karta pro maximálně náročné klienty (vyšší poji

U kreditních karet VisaCards Gold a Platinum nabízí Erste Bank novinku týkající se pojistné ochrany: pojistná ochrana na cestách mimo stálé bydliště platí i pro rodinné příslušníky majitele karty a platí i v těch případech, kdy cesta nebyla zaplacena kartou či karta nebyla použita během určitého stanoveného období.

Transakce učiněné kreditní kartou si klienti Erste Bank mohou prohlédnout ještě před zasláním měsíčního vyúčtování přes netbanking a své účty platit přes internet.

„Jsme rádi, že můžeme našim klientům nabídnout ještě lepší služby a větší nezávislost“ říká Klaus Mattes, vedoucí managementu produktů Erste Bank. „Plánujeme zavést také „Revolving Credit“, tzn. nabídnout klientům flexibilní možnosti splátek, na kterých se mohou dohodnout se svým poradcem dle svých potřeb“ dodává Klaus Mattes. Uvažuje se o tom, že klient by v první fázi zaplatil pouhých 10 % měsíční částky (nejméně však 100,– EUR) a zbývající platby by se mohly realizovat flexibilně na základě dohody.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).