Hlavní navigace

Ernst & Young Academy umožňuje studentům poznat zblízka poradenskou profesi

[Tisková zpráva] Mezinárodní poradenská firma Ernst & Young letos již po osmé pořádá (v období od 21. do 24. 11. 2011) vzdělávací akci EY Academy, která nabízí studentům jedinečnou možnost seznámit se s poradenskou profesí.

Sdílet

Odborníci z Ernst & Young představí čtyřiceti studentům během čtyř dnů ve zkratce práci ve všech divizích společnosti. Studenti mají příležitost zúčastnit se série workshopů zaměřených na teoretické i praktické ukázky služeb Ernst & Young: audit, podnikové poradenství a řízení rizik, daně a transakční poradenství.

EY Academy je vzdělávací akce společnosti Ernst & Young určená studentům 3. až 5. ročníků vysokých škol. Tvoří ji 4-denní cyklus krátkých přednášek a případových studií z oblasti daní, auditu, IFRS, řízení podnikatelských rizik, transakčního poradenství atd. Na konci každého dne absolvují studenti krátký test, ve kterém mají možnost ověřit si své nově nabyté znalosti. Součástí programu je také osobnostní typologie, studenti tak mají příležitost dozvědět se více i sami o sobě. Na konci programu obdrží všichni účastníci certifikát o absolvování. Ti nejlepší mohou získat stipendium Ernst & Young pro další akademický rok a hodnotné věcné ceny. Účast na EY Academy je zdarma.

„Studenti nemají většinou jasnou představu o tom, co je po škole v praxi čeká. Díky EY Academy si mohou na vlastní kůži vyzkoušet, o čem poradenství ve skutečnosti je. Během čtyř dnů prověříme jejich znalosti a seznámíme je s každodenními úkoly našich zaměstnanců. Těší nás, že je o program mezi studenty již tradičně velký zájem a řada účastníků se po skončení programu uchází o místo u nás,“ říká vedoucí partnerka Ernst & Young v České republice Magdalena Souček.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).