Hlavní navigace

Era zve na dobročinný koncert Motol Motolice

[Tisková zpráva] Již počtvrté proběhne v areálu Břevnovského kláštera dobročinný koncert Motol Motolice, který podporuje jako hlavní partner Era od Poštovní spořitelny. Každý, kdo 2. května přijde, se může těšit na vystoupení kapel Čechomor, United flavour a Toxique. Zároveň tak přispěje na dobrou věc. Celý výtěžek ze vstupného poputuje již tradičně na podporu kliniky dětské hematologie a onkologie ve FN Motol.

Sdílet

„Jsme rádi, že se  z této akce  již stala tradice, na kterou si vždy najde cestu mnoho lidí. Charakter a cíl koncertu zůstává stále stejný – sto procent ze vstupného bude věnováno onkologicky nemocným dětem z Fakultní nemocnice Motol, konkrétně nadaci Národ dětem,“ vyjádřil se ombudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.

Letošní ročník startuje v 15.00 hodin, jako první vystoupí Toxique, poté budou následovat United flavour a v 19.00 přijde řada na Čechomor. Více informací o celé akci je k dispozici na adrese www.motol-motolice.cz.

Nadace Národ dětem se od svého vzniku snaží pomáhat nemocným dětem, zlepšovat diagnostické a léčebné možnosti a podílet se také na psychické a sociální péči. Poštovní spořitelna se v rámci společenské odpovědnosti zaměřuje nejen na oblasti finančního vzdělávání a bezpečnosti na internetu, ale především na integraci zdravotně znevýhodněných osob. Kromě toho také podporuje zajímavé hudební projekty. Koncert Motol Motolice pak obě tyto oblasti úspěšně propojuje.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).