Hlavní navigace

Era přináší divákům FEBIOFEST

[Tisková zpráva] Era se stala novým generálním partnerem filmového festivalu MFF Praha – Febiofest. Tato významná kulturní událost má letos již osmnácté pokračování a opět slibuje návštěvníkům zajímavou podívanou. Hlavní část programu se uskuteční v sekci Era Světové panorama, která nabídne snímky známých jmen filmového plátna. Pro rodiče s malými dětmi je připraven Era dětský koutek, kde si mohou zdarma nechat pohlídat své ratolesti.

Sdílet

„Febiofest je jedním z nejpopulárnějších filmových festivalů u nás, což je jasně patrné na rostoucím počtu návštěvníků této jedinečné akce. Po osmiletém generálním partnerství ČSOB přebírá otěže Era a já pevně doufám, že spojení našich sil s Febiofestem přinese návštěvníkům plno krásných zážitků a vzpomínek,“ říká Petr Vondráček, manažer marketingové komunikace Poštovní spořitelny.

Filmový festival odstartuje ve čtvrtek 24. března v multikině Cinestar na pražském Andělu. Stejně jako v loňských ročnících budou snímky rozděleny do několika sekcí podle různých hledisek. V hlavní sekci Era Světové panorama, která se promítá v největších sálech smíchovského kina, se mohou diváci těšit mimo jiné na nový film Otara Iosselianiho – Chantrapas. Návštěvníkům, kteří na festival vyrazí i se svými dětmi, bude k dispozici Era dětský koutek. Ten je určen pro děti od 2 do 10 let věku na základě předložené vstupenky do kina.

V programu se objeví celá řada novinek světové kinematografie. Součástí festivalu je znovu také hudební program Febiofest Music festivalu a další příjemná zpestření. Po skončení pražské části Febiofestu, se festival postupně přesune do dalších osmi největších měst v České republice.

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky a.s.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).