Hlavní navigace

eBanka otevřela pro své klienty již 144. obchodní místo, tentokrát v Mladé Boleslavi a chystá další

Od prvních říjnových dnů otevřela eBanka své již 144. obchodní místo v České republice. Nové Klientské centrum se nachází v Mladé Boleslavi, na třídě Václava Klementa 1394/II. Jeho otevírací doba je od 8.00 do18.00 v pondělí až pátek.

Sdílet

Stanislav Staněk, ředitel Klientského centra v Mladé Boleslavi ke svým cílům v eBance dodal: Považuji Mladou Boleslav a její okolí za místo se zajímavým obchodním potenciálem. Cílem našeho Klientského centra eBanky je být místní významnou bankou, o které se bude na mezi klienty vědět a kterou si budou navzájem sami doporučovat. Toho chceme dosáhnout velmi profesionálním, partnerským přístupem při řešení peněžních potřeb našich klientů.

V letošním roce eBanka rozšířila svou síť o 112 nových obchodních míst!
A v nejbližší době budou otevřena další, například v Sokolovské ulici v Praze 9 a v ulici Bedřicha Smetany v Plzni.

Současnou obchodní síť eBanky tvoří:

  • 110 eBanka pokladen ve vybraných obchodních místech České pojišťovny. eBanka pokladny pokrývají nejdůležitější potřebu klientů, kterou je práce s hotovostí. Klienti v nich mohou kromě hotovostních operací provádět i operace směnárenské.
  • 25 Klientských center pro především retailovou klientelu
  • 9 Klientských center pro privátní a podnikovou klientelu – specializace na poskytování služeb především pro movité klienty, podnikatele a firmy
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).