Hlavní navigace

eBanka nabízí klientům kreditní karty

Praha, 23. listopadu 2006 – eBanka začala svým klientům nabízet kreditní karty Raiffeisenbank. Kreditní kartu lze v eBance získat podobně jako jiné typy úvěrových produktů prostřednictvím internetu, bez jediné návštěvy pobočky. Klientům, kteří splní předepsané podmínky, totiž eBanka sama aktivně nabízí různé úvěrové produkty formou banneru na internetové stránce k jejich účtu. Nabídka je pro každého klienta individualizovaná a pravidelně se aktualizuje.

Sdílet

eBanka nabízí kreditní kartu Visa Classic s limitem od 10 do 200 tisíc Kč a Visa Gold s limitem od 50 do 200 tisíc Kč. Platnost karty je 2 roky s automatickou obnovou. Veškeré transakce provedené kreditní kartou Raiffeisenbank se klientovi zobrazí na internetové stránce k jeho účtu u eBanky.

Čerpání úvěru je klientovi umožněno do 24 hodin po aktivaci kreditní karty. Bezúročné období platí až 45 dnů od data čerpání. Bezúročné období se vztahuje na bezhotovostní platby, netýká se výběrů z bankomatů. V případě nesplacení předepsané splátky se čerpaná částka úročí 18 % p.a.

Ke kreditním kartám se vztahují také doplňkové produkty dle podmínek Raiffeisenbank. Jedná se zejména o pojištění kreditní karty proti zneužití, pojištění schopnosti splácet nebo cestovní pojištění.

Nabídka kreditních karet Raiffeisenbank klientům eBanky je konkrétním příkladem vzájemného obohacení produktové nabídky, které bylo avizováno poté, co se novým vlastníkem eBanky stala rakouská finanční skupiny Raiffeisen International.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).