Hlavní navigace

Držitelé platebních karet Komerční banky mohou soutěžit o lístky na fotbalové UEFA EURO 2008TM

Komerční banka připravila společně s karetní asociací MasterCard lákavou soutěž pro držitele embosovaných platebních karet MasterCard. V soutěži, která startuje 10. 3. a končí 30. 4. 2008, jsou hlavní výhrou dvě vstupenky na všechna utkání českého týmu na mistrovství Evropy ve fotbale UEFA EURO 2008TM.

Sdílet

Soutěže Najděte míč a jeďte podpořit svůj tým! se může zúčastnit každý klient Komerční banky, který vlastní embosovanou platební kartu MasterCard. Za každou platbu kartou u obchodníka získá držitel karty možnost tipnout si odpověď na otázku, ve které souřadnici se nachází míč na obrázku, který zachycuje napínavou situaci ze zápasu mezi Českem a Německem na Mistrovství Evropy v roce 2004.

Každý, kdo uhodne správně souřadnice, obdrží den po skončení soutěže, tedy 1. května 2008, tzv. rozstřelovací SMS. Klient, který jako první odpoví na soutěžní otázku v této SMS, získá dvě vstupenky na všechny zápasy českých reprezentantů na fotbalovém šampionátu včetně letenek, ubytování, polopenze a kapesného v hodnotě 500 euro. Dalších 20 klientů, kteří odešlou správnou odpověď na soutěžní otázku, vyhraje zábavný stolní fotbal. Informace budou k dispozici na www.kb.cz a www.mastercard-soutez.cz.

„Karetní soutěže jsou mezi našimi klienty velmi oblíbené a díky této zajímavé soutěži mají možnost získat vysoce atraktivní odměnu za zcela běžnou věc, jakou je platba kartou v obchodě,“ uvedla vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví KB Monika Truchliková. Významné postavení Komerční banky na trhu platebních karet a zájem klientů o její inovativní produkty z této oblasti dokládají i dvě statistiky loňského roku. Komerční banka evidovala k 31. 12. 2007 více než 1 600 000 platebních karet, jimiž během roku 2007 uskutečnili její klienti 21 milionů plateb u obchodníků (meziroční nárůst o 20 %).

„K podstatnému nárůstu používání platebních karet Komerční banky přispěly také dvě významné novinky – možnost umístit na platební kartu obrázek podle vlastního výběru a možnost změnit kdykoli PIN své karty u všech bankomatů Komerční banky,“ dodala Monika Truchliková.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).