Hlavní navigace

Držitelé karet CCS mohou zdarma využívat rozšířené právní ochrany od pojišťovny D.A.S.

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. ve spolupráci s D.A.S. pojišťovnou právní ochrany, a.s., připravila pro své zákazníky rozšířenou nabídku pojištění, které je bezplatnou součástí karet CCS. Kromě právní ochrany související s provozem vozidla jim je nyní k dispozici rovněž právní ochrana při řešení problémů běžného rodinného života na území České republiky.

Sdílet

Jedná se především o náhradu škody (bolestné, škoda na nemovitosti, škoda na věcech apod.), přestupkové a trestní právo (ublížení na zdraví, obecné ohrožení apod.) a závazkové právo (neoprávněné snížení pojistného plnění, nevrácení půjčky, nesplnění termínu smlouvy, odmítnutí oprávněné reklamace apod.), přiblížila rozšířenou nabídku pojištění Hana Ševčíková, ředitelka úseku služeb zákazníkům CCS.

CCS ve spolupráci s pojišťovnou D.A.S. poskytovala doposud držitelům svých karet zdarma výhradně právní ochranu v souvislosti s řízením a provozem motorového vozidla. Toto pojištění zahrnuje právní ochranu v souvislosti s prosazením náhrady škody, právní ochranu v případě trestního nebo přestupkového řízení, právní ochranu při řízení o odebrání řidičského průkazu držitele karty CCS a právní ochranu v oblasti pojistného práva.

Pojišťovna D.A.S. v takovýchto případech hradí ve prospěch řidiče náklady, které je nutné vynaložit k prosazení jeho práv a oprávněných zájmů. Pojištění se poskytuje při událostech, jež nastaly ve státech Evropské unie a ostatních evropských státech s výjimkou zemí bývalého Sovětského svazu nepatřících do Evropské unie a Turecka a které podléhají pravomoci soudu příslušného státu, doplnila Hana Ševčíková.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).