Hlavní navigace

Dokončena kolaudace luxusního bytového komplexu Mazanka

V současné době byla úspěšně dokončena kolaudace luxusního bytového komplexu společnosti FINEP, který nabízí 171 nadstandardních bytových jednotek

Sdílet

Praha, 16. ledna 2006 – Přední pražský developer FINEP úspěšně dokončil svůj v pořadí desátý bytový projekt Mazanka. Projekt byl postaven za 18 měsíců a kolaudace všech prodaných bytů proběhla úspěšně v minulých dnech. První návštěvníci se do komplexu nastěhují již v březnu.

Bydlení Mazanka se nachází na Praze 8 v blízkosti přírodní rezervace Okrouhlík, asi 5 minut chůze od stanice metra Ládví, říká Pavla Temrová, tisková mluvčí, ze společnosti FINEP a dodává: Do této doby jsme prodali již přes 70% bytů a v nabídce máme několik velmi zajímavých cenově zvýhodněných bytů v uspořádání 2+kk a 4+kk.

Součástí každého bytu je buď lodžie, balkon, terasa nebo předzahrádka. Unikátně řešený tvar zástavby (písmeno U s třemi křídly), který umožnil zachovat většině bytů krásný výhled na panorama Prahy, pochází z dílny Ing. arch. Petra Bouřila, architektonického ateliéru ABM architekti s.r.o.. Většina střech domů je zazeleněná, osázená tzv. extenzivním porostem (celoročně zachovává barvu a je nenáročný na údržbu), což vše dotváří exkluzivní výhled, zejména z bytů ve vyšších podlažích. Součástí projektu je samostatný třípodlažní objekt, kde je umístěno několik mezonetových bytů, které evokují bydlení v řadovém domku se zahradou. Také oplocení areálu přispívá k bezpečnosti obyvatel a zajišťuje bezstarostné hry dětí. Pasivní odpočinek umožní relaxační centrum s fitness centrem, vířivou vanou a saunou. Centrální vstup s recepcí zaručuje maximální bezpečí v celém komplexu. Areál je obklopen rozlehlým parkem.

Zajímavá architektura, značné množství zeleně, krásný výhled, kvalitní okolní vybavenost v podobě široké nabídky služeb a snadná dopravní dostupnost – to jsou charakteristické rysy projektu „Bydlení Mazanka“, které předurčují jeho úspěšnost, uzavírá Ing. Kateřina Bartáková, manažerka projektu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).