Hlavní navigace

Do konce prvního čtvrtletí otevře UniCredit Bank již 9. franšízu

[Tisková zpráva] V průběhu první poloviny března otevírá čtvrtá největší banka v České republice nové franšízové pobočky v Turnově, Dvoře Králové, Českém Těšíně a Lounech.

Sdílet

Nové pobočky franšízového typu začala banka provozovat již na konci loňského roku. Během února otevřela dvě nová obchodní místa v Dobřichovicích a Boskovicích. Expanzi pobočkové sítě plánuje UniCredit Bank realizovat v průběhu celého letošního roku.

Expanze pobočkové sítě pod hlavičkou UniCredit Bank Expres je součástí strategie banky posílit svou pozici v retailovém segmentu a nabídnout kompletní bankovní služby klientům v blízkosti jejich bydliště. „Všechny nově otevřené pobočky jsou vybaveny tzv. inteligentním bankomatem nové generace, který umožňuje kromě výběru hotovosti také vklad tuzemských bankovek 24 hodin denně. Výhodou franšízových poboček je i bezkonkurenční otvírací doba. Díky přirozené podnikavosti partnerů mají vybraná obchodní místa otevřeno i v sobotu, standardem na všech franšízách je pak možnost domluvy na individuální schůzce s klientem mimo otevírací dobu v jakýkoli den v týdnu. Pokud se klient nemůže dostavit přímo na obchodní místo, jsou pracovníci franšízy připraveni  za ním vyjet, ať už přímo domů, nebo do kanceláře. Na základě prvních zkušeností se nám nejenom výše uvedené přednosti franšízových obchodních míst ukazují jako správně zvolená strategie, “ poznamenal Radim Štantejský, ředitel úseku nízkonákladové distribuce UniCredit Bank.

Bankovní franšízy UniCredit Bank mají v nabídce prakticky kompletní škálu produktů a služeb určených pro řešení základních potřeb občanů, podnikatelů a malých firem. Franšízová obchodní místa plní vůči klientovi bez výjimky srovnatelnou roli v porovnání se standardní pobočkou, ať už jde o parametry nabízených produktů, tak spolu s tím i vysokou kvalitu poskytovaných služeb.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).