Hlavní navigace

Do konce listopadu nabízí Poštovní spořitelna ještě výhodnější hypotéky

Poštovní spořitelna nabízí do 30. listopadu hypoteční úvěry se sníženou úrokovou sazbou. Klienti tak mohou získat hypotéku se skvělým úrokem od 5,29 % p.a. Nezáleží přitom, jak velkou částku si chce klient vypůjčit, akce platí pro jakoukoli výši. Ostatní výhody, jako možnost čerpat část hypotéky neúčelově nebo nabídka expresního ocenění bytu zdarma, samozřejmě zůstávají.

Sdílet

Akci jsme připravili tak, abychom vyšli vstříc všem žadatelům o půjčku, a to bez ohledu na výši požadované částky, vysvětlil Tomáš Basista, manažer marketingu Poštovní spořitelny.

Zvýhodněná úroková sazba platí pro hypotéky do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací úrokové sazby. V rámci hypotečního úvěru lze zároveň využít 20 % z částky na cokoliv, a to za stejnou úrokovou sazbu. Klientům dále zdarma nabízíme pořízení listu vlastnictví a snímku z katastrální mapy na dálku nebo expresní ocenění bytu. Díky tomu odpadá značné množství vyřizování, vypočítal výhody Tomáš Basista.

Poštovní spořitelna v současné době nabízí šest typů hypotečních úvěrů a Spotřebitelský úvěr na bydlení. Klienti si mohou k úvěru dále sjednat například pojištění nemovitosti a domácnosti, stejně jako pojištění proti neschopnosti splácet. Vše lze jednoduše a rychle sjednat na Finančních centrech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).