Hlavní navigace

Do hypotečních center České spořitelny lze vstoupit i on-line

Od června 2004 zahájila Česká spořitelna provoz nových webových stránek www.hypotecnicentrum.cz. Na této adrese se mohou klienti banky i široká veřejnost seznámit s ucelenou nabídkou České spořitelny v oblastí bydlení a jeho financování.

Sdílet

Nový portál Hypoteční centrum je určen především těm zájemcům, kteří uvažují o pořízení bydlení či mají zájem investovat do nemovitostí a chtějí na jednom místě získat představu o tom, jaké jsou v této oblasti možnosti a jak postupovat. Spuštění nových webových stránek navazuje na otevření několika hypotečních centrech České spořitelny v různých regionech České republiky, řekl Štěpán Hampl, ředitel projektu Hypotéky.

Díky novému portálu České spořitelny se klienti lépe zorientují v současné produktové nabídce Finanční skupiny ČS v oblasti bydlení. Na stránkách lze získat i praktické rady při pořizování nemovitostí, právní poradenství, kontakty na nově otevíraná hypoteční centra České spořitelny, důležité odkazy na Českou spořitelnu, dceřiné společnosti a partnery banky v oblasti bydlení. Čtenáři mají k dispozici i praktický vyhledávač nemovitostí a hypoteční kalkulátor.

Česká spořitelna je s 38 % podílu na trhu největší hypoteční bankou v České republice.

Klára Gajdušková,
Tisková mluvčí České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).