Hlavní navigace

DIRECT Pojišťovna slaví první narozeniny

Přesně před rokem vstoupila na český trh DIRECT Pojišťovna, první a doposud jediná pojišťovna v ČR, která své produkty nabízí výhradně prostřednictvím přímých prodejních kanálů, tedy přes internet a po telefonu. Za tuto velmi krátkou dobu si získala důvěru více než 23.000 motoristů. Tento výsledek jednoznačně potvrzuje skutečnost, že přímé prodejní kanály budou, podobně jako je tomu v zemích západní Evropy, hrát také na českém pojišťovacím trhu stále významnější roli.

Sdílet

Generální ředitelka DIRECT Pojišťovny Zdenka Pelikánová komentuje úspěšný první rok existence pojišťovny slovy: „Jsme potěšeni velkým zájmem motoristů o naše produkty. Vše, co jsme si pro první rok předsevzali, se nám podařilo splnit. Ambiciózní plány ohledně růstu počtu klientů a nabízených služeb máme i do budoucna. Nedávno jsme začali nabízet pojištění motocyklů a chystáme také další novinky. Recept našeho úspěchu zůstává stále stejný: cenově výhodné produkty šité na míru každému řidiči, jednoduchý a rychlý způsob sjednání pojištění a vysoká kvalita poskytovaných služeb.“

DIRECT Pojišťovna vstoupila na český trh 21. května 2007 s přímým prodejem autopojištění. Nejdříve nabízela povinné ručení, které v srpnu 2007 doplnila o havarijní pojištění automobilů. V dubnu letošního roku rozšířila portfolio svých produktů o pojištění motocyklů, ke kterému jako jediná pojišťovna na trhu nabízí možnost pojištění čelního plexi štítu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).