Hlavní navigace

DIRECT Pojišťovna má podle WebTop100 nejlepší finanční web v ČR

[Tisková zpráva] Nejlepší finanční web v ČR za rok 2011 má podle soutěže WebTop100 DIRECT Pojišťovna.

Sdílet

Nejlepší finanční web v ČR za rok 2011 má podle soutěže WebTop100 DIRECT Pojišťovna. V oborové kategorii Finance předstihla dalších 26 přihlášených bank a pojišťoven. V celkovém hodnocení získala dokonce druhý nejvyšší počet bodů a předčila tak vítěze soutěže v hlavní kategorii i dalších 206 přihlášených webů. Letos je to již druhý významný úspěch pro DIRECT Pojišťovnu, když v červnu letošního roku získala za svou službu AutoHELP ocenění Pojišťovací inovátor roku. Web DIRECT Pojišťovny spravuje společnost Mather Advertures.

„Ocenění za nejlepší finanční web v ČR v soutěži WebTop100 si nesmírně vážíme, protože se nám podařilo obstát v konkurenci 26 pojišťoven a bank. Internetové stránky jsou pro nás klíčovým prodejním kanálem a tímto jsme vyslali signál všem, že sjednání pojistky na našich stránkách je rychlé a pohodlné,“ říká Ján Čarný, generální ředitel DIRECT Pojišťovny.

Odborná porota na webových stránkách DIRECT Pojišťovny ocenila především jejich srozumitelnost, přehledné dělení podle nabízených produktů a formulář pro sjednání pojištění. Kromě použitelnosti, grafického a technického řešení odborníci hodnotili také marketingové hledisko a přínos webu pro uživatele.

Pojištění přes internet lze u DIRECT Pojišťovny pohodlně sjednat během několika minut, a to od sestavení nabídky až po tisk zelené karty. Zákazníci mohou využít také Klientskou zónu umístěnou na internetových stránkách DIRECT Pojišťovny, která přináší výrazné zjednodušení a velkou časovou úsporu např. při nahlášení škodní události.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).