Hlavní navigace

DESÁTOU POBOČKU OTEVŘELA SPOLEČNOST CAC LEASING V JIHLAVĚ

Svoji již desátou pobočku otevřela na začátku letošního roku společnost CAC LEASING, a to v Jihlavě. I v kraji Vysočina tak má nyní CAC LEASING plnohodnotné obchodní zastoupení, které klientům poskytuje všechny finanční produkty a služby tak jako ostatní pobočky. Společnost nevylučuje do budoucna otevření dalších poboček.

Sdílet

Ředitelem pobočky Jihlava se od 1.1. 2007 stal ing. Tomáš Rubišar, který do společnosti CAC LEASING přišel z obdobné pozice, kterou od roku 2003 do této doby zastával v jiné významné leasingové společnosti. „Vysočina je krajem, který dnes zažívá velmi rychlý ekonomický rozvoj a má významný obchodní potenciál. Svědčí o tom i počty smluv uzavřených společností CAC LEASING s firmami i obyvateli, kteří žijí nebo podnikají na celé Vysočině,“ řekl k důvodům založení pobočky v Jihlavě Ing. Jaroslav Jaroměřský, místopředseda představenstva CAC LEASING.

Doposud měla společnost CAC LEASING devět poboček a osm kanceláří po celé České republice. Nyní se jejich počet změnil na deset poboček a sedm kanceláří. „Je to jedna z našich priorit – co nejvíce zjednodušit klientům přístup k financování od CAC LEASING ve všech regionech,“ dodal Jaroslav Jaroměřský.

Adresa sídla pobočky Jihlava společnosti CAC LEASING je Třída legionářů 2813/10, Jihlava, tel.: 567 128 011–13.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).