Hlavní navigace

Deloitte je světovou špičkou v sekuritizaci

24. ledna, Londýn - Společnost Deloitte Touche Tohmatsu (DTT) oznámila, že International Securitisation Report (ISR), londýnský odborný časopis zaměřený na sekuritizaci, vyhodnotil na slavnostním ceremoniálu konaném v londýnském hotelu Hilton v ulici Park Lane její členské firmy jako nejlepší na světě v sekuritizaci v roce 2006. Společnost Deloitte získala toto ocenění již podeváté za sebou od počátku udělování těchto cen.

Sdílet

Každoročně udělované globální ceny ISR za sekuritizaci jsou v mezinárodním měřítku považovány za nejdůležitější ohodnocení kvality služeb v oblasti strukturovaných financí. Ocenění získávají také nejlepší emitenti, zprostředkovatelé, právní firmy, ratingové agentury, správci, subjekty provádějící průzkum trhu a nejlepší obchody.

„Pro globální zastoupení společnosti Deloitte je velkou ctí být znovu vyhodnoceno jako poskytovatel prvotřídních služeb v oblasti sekuritizace. Deloitte vybudoval sekuritizační síť ze zástupců svých členských firem ve více než 50 zemích, kde poskytuje služby svým klientům,” řekl Frank Dubas, vedoucí partner pro mezinárodní sekuritizaci Deloitte & Touche LLP. „Úspěch společnosti Deloitte je výsledkem znalostí jejích odborníků v otázkách techniky, regulace a daní, spojených s hlubokými znalostmi procesu sekuritizace a potřeb klientů. Díky těmto oceněním se Deloitte řadí v odvětví sekuritizace mezi přední společnosti, z nichž mnohé byly oceněny za svou práci v investičním bankovnictví, výzkumu a poskytování právních služeb a podpory při transakcích.“

„Členské firmy skupiny Deloitte jsou velice hrdé na mimořádné výsledky svých zaměstnanců. Deloitte usiluje o poskytování co nejdokonalejších služeb na sekuritizačním trhu tím, že jde příkladem, své klienty staví na první místo a co nejlépe využívá všech příležitostí, které se jeho členským firmám naskytnou,“ prohlásil Howard Kaplan, partner Deloitte & Touche LLP a vedoucí partner pro sekuritizaci v USA. „Zisk této pocty podeváté v řadě umocňuje závazek společnosti Deloitte poskytovat služby nejvyšší kvality způsobem, jaký nemá v oboru obdoby. Je to čest a mimořádná pocta být znovu oceněn jako nejlepší v oblasti sekuritizace a já proto děkuji všem klientům a kolegům, kteří patří ke světové špičce, za jejich podporu, věrnost a uznání, které odborníkům společnosti Deloitte prokazují.”

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).