Hlavní navigace

Děčín je 60. obchodním místem UniCredit Bank v České republice

UniCredit Bank pokořila novou hranici a otevřela již 60. pobočku na území České republiky. Od 29. dubna 2009 mohou zájemci o bankovní servis zavítat do nové otevřené pobočky UniCredit Bank v Děčíně na adrese Husovo náměstí 5. V běžných otvíracích hodinách pondělí až čtvrtek od 8:30 hodin do 16:30 hodin, (ve středu do 17:30 hodin a v pátek do 15:30 hodin) jim budou k dispozici kvalifikovaní bankovní poradci banky pro retailové bankovnictví.

Sdílet

Otevřením pobočky v Děčíně významně rozšíříme obslužnost Ústeckého kraje, kde jsme již 4. obchodním místem a posílíme i možnosti centrální pobočky v Ústí nad Labem, pod jejíž správu spadáme, uvedla Dagmar Třešňáková, manažerka UniCredit Bank Děčín a dodala: Jako téměř ve všech nově otevřených regionálních pobočkách bude prozatím i naše pobočka disponovat pěti bankovními specialisty, pokladnou a bankomatem. Na konci loňského roku UniCredit Bank otevřela dvě obchodní místa v Chebu a Frýdku-Místku, tento rok je Děčín čtvrtým obchodním místem. Předtím otevřela UniCredit Bank pobočky v Šumperku, Příbrami a Třebíči.

UniCredit Bank se profiluje jako banka pro náročné klienty s charakteristickým individuálním přístupem. Osobní bankéři poskytují klientům řešení šitá přímo na míru jejich finančním požadavkům. Silnou pozici si UniCredit Bank vybudovala také v oblasti hypoték, kreditních karet, osobních kont a komplexní nabídky pro svobodná povolání. Prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank mají zákazníci mimo jiné možnost financovat své projekty z dotací evropských fondů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).