Hlavní navigace

David Sroka nastoupil na místo manažera komunikace CCS

Sdílet

Na místo manažera komunikace CCS České společnosti pro platební karty a. s. nastoupil David Sroka. V této funkci střídá Jitku Tkadlecovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Ve společnosti CCS bude David Sroka zastávat mimo jiné také pozici tiskového mluvčí. Současně povede oddělení firemní komunikace, které v rámci aktivit v oblasti externí a interní komunikace zodpovídá za dodržování jednotné prezentace firmy na veřejnosti, dále za realizaci sponzorských a charitativních projektů, koordinaci reklamních kampaní zaměřených na různé zákaznické segmenty. Do portfolia jeho aktivit spadá také spoluutváření internetové prezentace firmy. Do kompetencí komunikačního oddělení vedeného Davidem Srokou patří rovněž aktivity zaměřené na marketingovou a komunikační profilaci dceřiné společnosti Český Triangl na trhu katalogového splátkového prodeje.

Osmadvacetiletý David Sroka přichází do společnosti CCS z Českého Telecomu, kde se mimo jiné podílel na úspěšném uvedení multifunkčních karet TRICK na český trh a také na implementaci sítě outdoorových nosičů na telefonní kabiny.

Mezi jeho zájmy patří sport, cestování a fotografování.

* * *

Informace o společnosti:

Skupina CCS je tvořena mateřskou CCS Českou společností pro platební karty a.s. a dvěmi dceřinými společnostmi – stoprocentně drženou akciovou společností Český Triangl a CCS Slovenskou spoločností pre platobné karty s.r.o. vlastněnou společně s UNION TANK Eckstein GmbH Co.

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spravuje více než tři sta tisíc specializovaných karet a hraje tak významnou roli na trhu bezhotovostních plateb v České republice. CCS se zaměřuje především na provozování firemních autokaret a rozvíjení služeb souvisejících s řízením logistiky a nákladů firemního autoparku. Soukromým osobám je určena nabídka privátních produktů reprezentovaná kreditními a předplatními kartami.

CCS využívá flexibilní akceptační síť, která je otevřena dalšímu rozšiřování počtu akceptačních míst nejen pro karty CCS. Společnost je současně největším českým nebankovním zpracovatelem karetních transakcí.

CCS trvale rozvíjí schopnost poskytovat karetní a síťová řešení, která umožňují realizovat požadavky korporátních zákazníků na klíč, a to včetně jejich implementace a následné správy.

Český Triangl, a.s., provozuje pod obchodní značkou CCS Triangl splátkový katalogový prodej, CCS na Slovensku distribuuje karty CCS a řídí systém bezhotovostních plateb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).