Hlavní navigace

Další rozvoj a expanze jsou hlavním cílem pro nového generálního ředitele platebního systému PayFair

[Tisková zpráva] PayFair, evropský platební systém příští generace určený pro uživatele, obchodníky a banky, oznámil, že na pozici generálního ředitele přichází Stephan Becker, expert v oblasti elektronického bankovnictví.

Sdílet

Stephan má přes dvacet let zkušeností v oboru a jeho hlavním úkolem bude rozšířit využití systému PayFair mezi bankami v rámci regionu SEPA a pokračovat v expanzi nejen v Evropě, nýbrž po celém světě.

PayFair je nový platební systém kompatibilní v rámci SEPA, jenž nabízí evropskou alternativu ostatním systémům jako MasterCard a Visa, které jsou již v platebním styku velmi dobře zavedeny. Obchodní model systému PayFair je postaven na kompatibilitě se systémem SEPA a PSD, která tak umožňuje snazší, rychlejší a bezpečnější bezhotovostní platební styk. PayFair se od své konkurence odlišuje cenou, rychlostí a bezpečností poskytovaných služeb. V současné době si uživatelé často stěžují na možnost zneužití platebních karet při elektronických transakcích a na délku a obtížnost platebního procesu. Obchodníci požadují spolehlivý, cenově dostupný platební systém a banky mají problémy s vyššími náklady spojenými se zneužitím karet. PayFair je snadno implementovatelný do současného systém. Klientům nabízí pohodlí a bezpečnost, bankám zase efektivní alternativu, která zajistí ziskovost karetních platebních operací. 

Dominique Buysschaert, zakladatel a prezident PayFair Group, říká: „Jsme nadšeni, že se Stephan rozhodl posílit náš tým a že ho mezi námi můžeme přivítat. Jeho znalosti a zkušenosti v oboru mezinárodních plateb budou pro další rozvoj naší společnosti ohromným přínosem. Naším současným cílem je navázat spolupráci s bankami v celé Evropě a Stephanova erudice pomůže v našich plánech na expanzi.”

Stephan Becker k novému angažmá uvádí: “PayFair je v současné době, kdy se stále zvyšuje význam souladu, konkurenceschop­nosti a bezpečnosti, ve skvělé pozici, aby uspěl v konkurenčním prostředí platebních systémů. Z vlastních zkušeností vím, jak rychle, pružně a inovativně dokáží menší společnosti reagovat na požadavky trhu. Rád využiji své znalosti k tomu, aby se PayFair stal skutečnou alternativou k dalším evropským platebním systémům, jakými jsou EAPS či Monnet, a aby začal konkurovat také americkým MasterCard a Visa.”

Před svým příchodem do PayFair pracoval Becker v oboru platebních systémů ve společnostech Pluscard, First Data a MasterCard. Byl také soukromým konzultantem pro společnosti zabývající se platebními systémy se specializací na strategický management a vývoj produktů.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).