Hlavní navigace

Další informace ke škodám napáchaným vichřicí Emma

K nejvíce postiženým regionům, kde klienti Allianz pojišťovny utrpěli největší škody na majetku, patří oblasti západních, východních a jižních Čech. Vichřice Emma nejméně řádila v severních Čechách, téměř žádné škody nejsou zatím hlášeny ze severní Moravy. Ve středních Čechách vichřice řádila lokálně, jsou místa, kterým se úplně vyhnula, naopak někde byly škody zaznamenány.

Sdílet

Celkový počet škodních událostí napáchaných o víkendu vichřicí Emma se vyšplhá podle odhadů na tři tisíce případů, předběžný odhad škod zní na 120 milionů korun. Naprostá většina škod byla způsobena na soukromém majetku občanů, jsou zaznamenány i škody u podnikatelů.

Vedoucí úseku likvidace pojistných událostí Allianz pojišťovny Pavel Novotný radí klientům: „Doporučujeme, aby si naši klienti způsobené škody nafotili a zaznamenali si jejich rozsah. Poté je možné započít s takovými opatřeními, aby nedošlo k dalšímu znehodnocení jejich majetku.“

Klienti Allianz pojišťovny mohou hlásit škody na všech likvidačních a obchodních střediscích, na bezplatnou Zelenou linku 800 170 000 a prostřednictvím internetu on-line. Nově je možné k nahlášení škodní události využít také smluvní asistenční službu Mondial Assistance, která zajišťuje služby 24 hodin denně.

Další informace o škodách napáchaných vichřicí Emma budou k dispozici v úterý 4. března 2008 dopoledne.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).