Hlavní navigace

CZECH TOP 100 ukončilo hlasování nejobdivovanějších firem

Praha, 23. března 2007 – Sdružení CZECH TOP 100 ukončilo sběr dat v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky 2007 a vyhodnotilo výsledky. Vítězné nejobdivovanější firmy na čele s desítkou ALL STARS budou slavnostně vyhlášeny 29. března 2007 za přítomnosti top manažerů stovky nejobdivovanějších firem, partnerů projektu a čestných hostů.

Doba čtení: 1 minuta

„Letošní, devátý ročník žebříčku 100 obdivovaných firem ČR v porovnání s předchozím ročníkem přinesl některá překvapení. V první stovce obdivovaných firem se objevila více než desetina nováčků a jeden úspěšně pronikl do první desítky. Do první stovky se pak opět vrátily společnosti, které se zde na čas neobjevily,“ uvádí tajemník Sdružení CZECH TOP 100 Tomáš David. Dále dodává: „Prozradit mohu, že v první desítce se umístily firmy z devíti různých oborů, přitom dvě z potravinářství. Ke změně vítězů pak došlo ve čtyřech krajících.“

Žebříček je tvořen na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací, oslovených Sdružením CZECH TOP 100. Podrobnosti přinese Výsledková listina 100 obdivovaných firem České republiky 2007, která bude uveřejněna 29. března 2007.