Hlavní navigace

Čtyři nové hotely řetězce Orea Hotels na jihu Čech

Největší český hotelový řetězec OREA HOTELS, který dnes ovládá již 7 000 lůžek po celé České republice a na Slovensku, přebírá do provozování čtyři luxusní hotely na jihu Čech. Jedná se o hotely významného táborského podnikatele Karla Dvořáka. Tento krok, který naplňuje strategii OREA HOTELS rozšířit počet kapacity v jižních Čechách je po akvizici v Třeboni dalším v plánované expanzi řetězce.

Sdílet

Pro klienty a partnery řetězce to znamená atraktivnější nabídku o hotely ve vysokém standardu pro turistickou a firemní klientelu řetězce. V průměru se ročně ubytuje v hotelech řetězce přes čtvrt milionu hostů a kapacity řetězce prodává přes 1000 partnerů po celém světě. Vlastní internetové stránky s online rezervačním systémem, které od února letošního roku navštěvuje v průměru přes 30 000 návštěvníků se dočkaly i čínské a hebrejské verze a nyní komunikují v 10 jazykových mutacích.

Prvním je OREA HOTEL DVOŘÁK ČESKÉ BUDĚJOVICE, který se nachází přímo na náměstí Českých Budějovic v prostorách bývalého hotelu Slunce. V objektu vyrostla nová obchodní dominanta Českých Budějovic, Obchodní Galerie Dvořák, kde je umístěna celá řada obchodů, restaurací a kaváren. Zároveň zde byl vybudován i Hotel Dvořák poskytující služby ve standardu ****. Hotel Dvořák České Budějovice disponuje celkem 33 luxusně vybavenými pokoji s 60 pevnými lůžky a 28 přistýlkami, 6 jednolůžkových pokojů, 21 dvoulůžkových pokojů, 6 suites. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem a jsou zařazeny do standardu OREA HOTELS EXCLUSIVE.

Druhým je OREA HOTEL DVOŘÁK ČESKÝ KRUMLOV, který se nachází přímo v historickém centru Českého Krumlova a z jeho pokojů je jedinečný výhled na řeku a panorama krumlovského zámku. Historie budovy dnešního hotelu sahá do 40. let 19. století, kdy se na jeho místě nacházely drobné stavby, kde pobývali místní drobní živnostníci. V r. 1867 zde byl vystaven třípatrový měšťanský dům, který byl v r. 1996 přestaven na hotel. Současný hotel Dvořák disponuje celkem 22 luxusně vybavenými pokoji s 44 pevnými lůžky a 9 přistýlkami. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem a je zařazen do kategorie OREA HOTELS EXCLUSIVE.

Třetím je OREA HOTEL DVOŘÁK TÁBOR, který disponuje 72 pokoji v členění od klasických dvoulůžkových pokojů až po luxusní apartmá a je zařazen do kategorie OREA HOTELS EXCLUSIVE. Posledním přírůstkem je OREA HOTEL LÁZNĚ TÁBOR, který se nachází v původní budově nově zrekonstruovaných městských lázní, na břehu řeky Lužnice, přímo pod historickými hradbami, cca 10 min. chůze od historického centra města a nedaleko rekreační zóny rybníku Jordán. Hotel Lázně v Táboře disponuje celkem 15 luxusně vybavenými pokoji se 36 pevnými lůžky a 8 přistýlkami ve formě pevných lůžek, 10 dvoulůžkových pokojů, 3 suites, 2 rodinné suites. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou a WC, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, minibarem. Většina pokojů disponuje balkonem nebo terasou a hotel splňuje standardy OREA HOTELS EXCLUSIVE.

Společnosti OREA HOTELS se v prvním čtvrtletí tohoto roku podařilo také proniknout do další oblasti podnikání v gastronomii a prostřednictvím dceřiné společnosti O.R. Café se stala akcionářem společnosti NEW EMPORIO a provozovatelem sítě luxusních kaváren Emporio.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).