Hlavní navigace

Oznámení ČSSZ: mimořádné omezení služeb pro veřejnost

Kvůli odstávce trafostanice musí ústředí ČSSZ v Praze mimořádně omezit služby veřejnosti. A to v pátek 26. května 2006 od 12.00 hodin. Týká se to informační kanceláře a call centra v Praze 5, Křížové ulici č. 25. Tato pracoviště budou poskytovat pouze ty služby klientům, při kterých není třeba používat výpočetní techniku. Odstávka trafostanice v praxi znamená, že nepůjdou počítačové systémy ústředí ČSSZ, tedy ani webové stránky ČSSZ na adrese www.cssz.cz.

Sdílet

Úřední hodiny informační kanceláře a call centra ústředí ČSSZ se nezmění, bude otevřeno tak jako každý pátek do 14.00 hodin. Pracovníci ČSSZ ale budou moci poskytovat pouze obecné informace, při kterých není třeba počítač, protože kvůli odstávce nebude fungovat ani přístup do centrálních databází obsahujících informace o dobách pojištění, výši důchodů, jejich výplatě a stavu rozhodování o žádostech.

Odstávka trafostanice potrvá do neděle 28. května 2006 do 20.00 hodin. Činnost počítačových systémů ústředí ČSSZ by měla být obnovena nejpozději v pondělí 29. května 2006 v 7.00 hodin.

Česká správa sociálního zabezpečení děkuje svým klientům za pochopení. V souvislosti s elektronickým podáním (e – Podáním), které veřejnosti umožňuje, pak žádá, aby si lidé naplánovali svá e – Podání mimo zmíněné období.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).