Hlavní navigace

ČSOB vylepšuje konta pro fyzické osoby občany i podnikatele a navíc podnikatelé získají soukromý účet zdarma

[Tisková zpráva] Od začátku května ČSOB uvádí na trh tři novinky. Pro občany je připravený nový Rodinný balíček k ČSOB Aktivnímu kontu.

Sdílet

Majitelé ČSOB Podnikatelského konta mohou nově využívat další výhody v rámci konta zdarma. A v neposlední řadě každá fyzická osoba – podnikatel, která má v bance otevřené ČSOB Podnikatelské konto s měsíčním kreditním obratem alespoň 100 tisíc Kč, nebo vlastní ČSOB Firemní či Obchodní konto, si může zřídit zdarma ČSOB Aktivní konto.

„Z průzkumu, který jsme si nechali vypracovat mezi živnostníky, vyplynulo, že podnikatelé preferují stejnou banku pro svůj firemní i osobní účet. Rozhodli jsme se tedy podnikatelům vyjít vstříc a k firemním kontům si nyní mohou zřídit Aktivní konto zdarma, a tak jednoduše a přehledně spravovat jak firemní, tak i rodinné finance,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

Vylepšené ČSOB Podnikatelské konto nabízí nově pro své vlastníky navíc zdarma embosovanou platební kartu VISA Classic místo VISA Electron a celkem 5 vkladů a 5 výběrů z ČSOB bankomatu zdarma.

ČSOB dále v květnu představuje Rodinný balíček k ČSOB Aktivnímu kontu. Za jednotnou cenu dostane klient zdarma 40 nejvyužíva­nějších transakcí, a to 15 tuzemských příchozích plateb, 10 odchozích elektronických tuzemských transakcí a 15 výběrů z bankomatů ČSOB v rámci České republiky. S Aktivním kontem klienti získají měsíčně celkem 60 transakcí. Rodinný balíček je určen pro klienty, kteří používají konto pro celou rodinu, ale také pro ty, kteří vyznávají aktivní životní styl a stejně aktivně využívají i bankovní služby. Cena Rodinného balíčku je 40 Kč a je k dokoupení pouze k ČSOB Aktivnímu kontu.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).