Hlavní navigace

ČSOB vyhlášena v anketě "Banka roku 2002" nejdůvěryhodnější bankou v ČR

Sdílet

ČSOB získala ocenění „Nejdůvěryhodnější banka v ČR“. Rozhodla o tom laická veřejnost hlasující v anketě MasterCard Banka roku 2002, jehož vyhlašovatelem je analyticko-poradenská společnost Fincentrum. Prostřednictvím telefonu nebo na internetové stránce www.bankaroku.cz zvolilo svou nejdůvěryhodnější banku více než 10 tisíc hlasujících. Z jednoho telefonního čísla bylo možné hlasovat jen jednou, proti opakovanému hlasování bylo chráněno i hlasování prostřednictvím internetu.
V hlasování nezávislé odborné poroty složené z více než tří set profesionálů, kteří se věnují osobním financím, avšak nejsou zaměstnanci hodnocených bank, o „Banku roku“ skončila ČSOB na druhém místě.
„Etika je základním kamenem, na němž budujeme ČSOB od počátku 90. let, od počátku její moderní, podnikatelská historie. Tisíckrát a jednou se nám už tahle filozofie vyplatila. Vždy jsme dělali poctivě naše řemeslo. Nikdy jsme nevystavili vklady klientů nepřiměřenému riziku. Dosáhli jsme tak důvěry našich klientů. Anketa ukazuje, že jsme získali reputaci, která se nedá koupit, tolik se vyplácí a tak lehko se může ztratit. Na našich základních kamenech nehodláme v tomto směru nic měnit. Děkuji všem našim klientům a celé veřejnosti“, řekl k ocenění Pavel Kavánek, předseda představenstva a generální ředitel ČSOB.
Porota vyhlásila v téže anketě Stavební spořitelnou roku 2002 firmu ze Skupiny ČSOB, Českomoravskou stavební spořitelnu.

Milan Tománek
výkonný ředitel
Řízení komunikace Skupiny ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).