Hlavní navigace

ČSOB přichází s novým spořícím programem OPTIMAL PROFIT

Dva produkty v jednom nabízí od začátku srpna ČSOB v rámci nového bankopojišťovacího spořícího programu. OPTIMAL PROFIT je nejen specifickým druhem životního pojištění, ale díky garanci výše výnosu jde rovněž o zajímavou investiční příležitost. Banka doplnila portfolio svých pojišťovacích produktů v reakci na zvýšenou poptávku klientů po spořících programech, které by byly alternativou termínovaných vkladů.

Sdílet

Nový produkt je určen všem, kteří mají zájem o minimalizaci rizika a současně chtějí mít zajištěn zajímavý výnos ze svých úspor. ČSOB garantuje každoroční výnos na úrovni 2,5 procenta po dobu pěti let. Za výhodu lze označit i skutečnost, že pojistné plnění se u OPTIMAL PROFIT vyplatí nejen v případě úmrtí nebo invalidity, ale také vážné nemoci. Myslíme, že nový produkt vhodně vyplňuje mezeru mezi termínovanými vklady a zajištěnými fondy nabízených v rámci skupiny ČSOB, uvedl mluvčí banky Milan Tománek. ČSOB Spořící program OPTIMAL PROFIT za jednorázové pojistné je sjednáván bez zkoumání zdravotního stavu a kromě vstupního vkladu nabízí také možnost dodatečných vkladů. Při finanční potřebě klienta je k vloženým prostředkům umožněn přístup i v průběhu trvání smlouvy.

Československá obchodní banka, a.s. je nejsilnější bankou v ČR a druhou největší v celém regionu střední a východní Evropy. Po úspěšné privatizaci, kdy se největším vlastníkem stala belgická banka KBC spolu s Evropskou bankou pro obnovu a rozvoj a Mezinárodní finanční korporace ze skupiny Světové banky, dále dynamicky rozvíjí své služby s cílem uspokojovat stávající i budoucí potřeby svých klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).