Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna zavedla tři nové balíčky úrazového pojištění

ČSOB Pojišťovna zavedla tři nové balíčky úrazového pojištění, které poskytují rozsáhlou finanční ochranu pro případ úrazu, trvalých následků úrazu nebo smrti následkem úrazu. Sjednat je lze jednoduše po telefonu na bezplatné infolince.

Sdílet

Pro všechny balíčky platí, že zahrnují až čtyřnásobné progresivní plnění, výplatu pojistného plnění již od 1 % poškození těla a výplatu denního odškodného už od 15. dne léčby. Konkrétní výše pojistného plnění přitom závisí na dohodnuté pojistné částce, která je u balíčku Pohoda stanovena na 200 000 Kč, u balíčku Dítě, určeného pro děti do 13 let, na 300 000 Kč a u pojištění Komfort dokonce na 400 000 Kč.

V případě léčení úrazu, které potrvá alespoň 15 dní, vyplatí ČSOB Pojišťovna počínaje 15. dnem za každý den dohodnutou částku (100 nebo 200 Kč denně), která se navíc až do 28. dne léčby zvyšuje na dvojnásobek. Výplata denního odškodného za dobu léčení přitom není závislá na době pracovní neschopnosti. Pokud by si například někdo zlomil ruku a chodil do práce se sádrou, dostával by sjednanou částku po 70 dní.

Pojištění pro případ trvalých následků způsobených úrazem zajišťuje výplatu pojistného plnění už od 1 % poškození těla. Například klient, který by si vyrazil zub, by tak s balíčkem Komfort obdržel 4000 Kč. Navíc automatické progresivní plnění zaručuje, že čím vážnější budou trvalé následky úrazu, tím více peněz klient od ČSOB Pojišťovny dostane. Do 25 % poškození bude vyplacen jednonásobek, do 50 % dvojnásobek, do 75 % trojnásobek a nad 75 % čtyřnásobek pojistné částky. V případě balíčku Komfort to znamená, že klient může obdržet až 4×400 000, tedy 1,6 milionu Kč.

Každý, kdo si v době od 11. července do 11. září objedná balíček Pohoda nebo Komfort na bezplatné infolince 800 100 777, bude mít první měsíc pojištění zdarma a kromě toho získá i možnost získat balíček pro své dítě na celý rok zdarma.

Více informací lze získat na http://www.csobpoj.cz/…zove-balicky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).