Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna umí pojistit i adrenalinové sporty

I lidé, kteří se chystají do ciziny a chtějí se tam zabývat některým z adrenalinových sportů, se mohou pojistit pro případ, že by v souvislosti se svým sportováním onemocněli nebo utrpěli úraz. ČSOB Pojišťovna totiž jako jedna z mála na domácím trhu v rámci cestovního pojištění nabízí i pojištění nebezpečných sportů.

Sdílet

Pojištění nebezpečných sportů se vztahuje na parašutismus, paragliding, bezmotorové a motorové létání všeho druhu, alpinismus a horolezectví do 4500 m nadmořské výšky, na rafting a potápění s použitím samostatných dýchacích přístrojů. Už za 106 korun denně získají milovníci adrenalinu jistotu, že za ně ČSOB Pojišťovna uhradí případné náklady na ošetření nebo léky, a to až do částky jednoho milionu korun.

Pojištění nebezpečných sportů lze uzavřít nejdéle na 90 dní a na rozdíl od běžného cestovního pojištění pro turistické cesty se k němu nesjednává doplňkové úrazové připojištění. Z pojištění se nehradí léčebné výlohy, které by bylo nutno uhradit, pokud by k úrazu došlo v souvislosti s provozováním profesionálního sportu po dobu účasti pojištěného na soutěžích nebo přípravy na ně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).