Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna -- silnější než kdykoliv předtím

Sdílet

6. 1. 2003 byla do obchodního rejstříku v Hradci Králové zapsána nová pojišťovací společnost. Jedná se o ČSOB Pojišťovnu, a. s., člena holdingu ČSOB.

Tento nový subjekt se sídlem v Pardubicích vznikl spojením dvou významných univerzálních pojišťoven: ČSOB Pojišťovny a IPB Pojišťovny.

Nová ČSOB Pojišťovna zaujímá s téměř 1 158 000 uzavřenými pojistnými smlouvami 5. místo na českém pojistném trhu. V loňském roce uzavíraly obě pojišťovny v souhrnu průměrně na 10.000 až 15.000 pojistných smluv měsíčně. V současné době má každá třetí domácnost v České republice uzavřeno nejméně jedno pojištění s novou ČSOB Pojišťovnou.

Ve své strategii se chce ČSOB Pojišťovna zaměřit, po vzoru mateřské společnosti KBC, především na rozvoj tzv. bankopojištění. Jedná se o úzké propojení tradičních pojišťovacích produktů s produkty a službami všech členů skupiny ČSOB. První produkty bankopojištění, jako je například ČSOB životní pojištění, jsou již v prodeji. Produkty se neustále inovují a přizpůsobují potřebám dnešního moderního člověka.

„Připravujeme produktové balíčky sestavené tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám jednotlivých skupin občanů, např. motoristům, rodinám, atd. Know-how, zkušenosti KBC a úzké sepětí se skupinou ČSOB nám dává záruku, že se to podaří,“ uvedl generální ředitel ČSOB Pojišťovny Jeroen van Leeuwen.

Nová pojišťovna i nadále zvyšuje kvalitu služeb poskytovaných klientům. Spolupráce s ČSOB bankou přináší klientům nejen nové produkty, ale i dokonalejší způsob obsluhy. ČSOB Pojišťovna disponuje vlastní obchodní sítí se 150 obchodními místy s více než 500 profesionálními finančními poradci. Vybrané produkty si klienti mohou zakoupit i na 250 pobočkách ČSOB banky a na všech obchodních místech Poštovní spořitelny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).