Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna je nejlepším zaměstnavatelem Pardubicka

Dlouhodobá péče o rozvoj lidských zdrojů se ČSOB Pojišťovně vyplatila. V silně obsazené soutěži „Zaměstnavatel regionu 2006“, jíž se zúčastnily přední firmy Pardubického kraje jako například Karosa Vysoké Mýto či Panasonic, obsadila první místo. Získala tím zároveň šanci i na umístění v celostátním kole soutěže, jehož výsledky budou vyhlášeny počátkem května.

Sdílet

„Z vítězství, které přišlo po dvou předcházejících stříbrných medailích, máme ohromnou radost. Potvrdilo se, že náš systém rozvoje lidských zdrojů míří správným směrem,“ řekl personální ředitel ČSOB Pojišťovny Pavel Ullrich. ČSOB Pojišťovna investuje ročně několik desítek milionů korun do rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, další miliony korun poskytuje ve formě nadstandardních zaměstnaneckých výhod. K nim patří například příspěvek na soukromé životní pojištění a penzijní připojištění, příspěvek na stravování, pracovní volno s náhradou mzdy nad rámec požadovaný zákonem, nenávratné sociální půjčky, odměny při odchodu do důchodu či při životním výročí nebo systém „Cafeteria“, jehož prostřednictvím si zaměstnanci mohou hradit rekreační, sportovní, kulturní nebo zdravotní aktivity.

„K zajímavé práci patří i odpovídající podmínky pro individuální růst, odměňování a další uplatnění v rámci kariéry. Že tyto podmínky ČSOB Pojišťovna více než splňuje, je patrné i z rostoucího počtu žádostí o zaměstnání v naší společnosti,“ uvedl Pavel Ullrich.

Do soutěže Zaměstnavatel regionu 2006 bylo v každém kraji republiky nominováno 25 společností s největším počtem zaměstnanců a dále se do ní mohla každá společnost se sídlem v daném regionu, která má alespoň 25 zaměstnanců. O výsledcích rozhoduje porota složená z odborníků na personální tematiku a trh práce. Po ukončení regionálního kola soutěže proběhne celostátní finále, do něhož bude podle regionálního klíče nominováno 60 nejlepších firem. Pardubický kraj bude mít ve finále kromě ČSOB Pojišťovny ještě jednoho zástupce. Generálním partnerem ocenění Zaměstnavatel roku je v jeho letošním, již čtvrtém ročníku společnost Winterthur.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).