Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna doplnila dozorčí radu

Novým členem dozorčí rady ČSOB Pojišťovny se stal Karel Haas, kterého do této funkce zvolili zaměstnanci společnosti. Dozorčí rada tak nyní pracuje v kompletním složení: podle stanov ČSOB Pojišťovny má šest členů, z toho dva jsou voleni zaměstnanci.

Sdílet

Mgr. Karel Haas (32 let) má dlouholeté zkušenosti v pojišťovnictví. Do ČSOB Pojišťovny nastoupil již v roce 1999 jako právník, později pracoval jako ředitel odboru péče o klienty úseku pojištění občanů. Poprvé ho zaměstnanci zvolili do dozorčí rady již v roce 2000. V roce 2002 na dva roky opustil řady ČSOB Pojišťovny a přešel do Prahy k České pojišťovně, kde působil na pozici ředitele odboru správy životního pojištění pro Prahu. Začátkem letošního roku se vrátil do Pardubic na ústředí ČSOB Pojišťovny a pracuje na pozici právníka v právním odboru.

Karel Haas je ženatý, má desetiměsíčního syna Filipa. Je velkým sportovcem, aktivně provozuje orientační běh, ale i další vytrvalostní sporty – v zimě běžky, v létě cyklistiku, v maratonu má osobní rekord 2,52 hod. Rád si přečte historickou literaturu u dobrého českého piva.

Složení dozorčí rady ČSOB Pojišťovny k 29. 6. 2005:

Christian Defrancq, výkonný ředitel pojišťovny KBC Verzekeringen NV, člen správní rady KBC Group – předseda dozorčí rady,
Michal Štefek, výkonný ředitel útvaru Plánování a controlling ČSOB
Walter Bogaerts, výkonný ředitel holdingu KBC Group NV
Johan Daemen, výkonný ředitel holdingu KBC Group
Lada Cozlová, právník-expert ČSOB Pojišťovny – zástupce zaměstnanců
Karel Haas, právník-expert ČSOB Pojišťovny – zástupce zaměstnanců

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).