Hlavní navigace

ČSOB Penzijní připojištění má novou posilu

Sdílet

Členkou představenstva a ředitelkou obchodního úseku Českomoravského penzijního fondu, a.s. (ČMPF) se stává Kateřina Štěrbová. Ve své nové pozici bude mimo jiné zodpovídat za koordinaci obchodní strategie obou penzijních fondů, které působí v rámci skupiny ČSOB, tedy „ČSOB Penzijního fondu“ a „ČMPF“.

„Chci se zaměřit především na spokojenost našich klientů, protože věřím, že to je základní klíč k dalšímu zlepšování výsledků obou penzijních fondů,“ komentuje svá očekávání Kateřina Štěrbová.

Kateřina Štěrbová dosud působila v ČSOB Asset Managementu, kam přešla ze společnosti Boston Consulting Group, kde pracovala jako konzultant pro klienty z finančního a telekomunikačního sektoru. V letech 1997 – 1999 byla zaměstnaná v Londýně, nejdříve v Bankers Trust International a poté ve společnosti Morgan Stanley Dean Witter. Svoje první profesionální zkušenosti získala v Patria Finance a v CS First Boston, kde mimo jiné vytvářela investiční strategii otevřeného podílového fondu, jenž byl založen pro druhou vlnu kupónové privatizace.

Kateřina Štěrbová vystudovala VŠE a úspěšně absolvovala MBA program na prestižní Wharton School v Pensylvánii se zaměřením na finance. Mimo to složila makléřské zkoušky a stala se registrovaným makléřem SFA Registered General Representative. Ve volném čase lyžuje, jezdí na kolečkových bruslích, testuje vína a zajímá se o módu.

Milan Tománek
výkonný ředitel
Komunikace a vztahy k investorům

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).