Hlavní navigace

ČSOB od srpna zlevňuje výběry ze svých bankomatů v SR

ČSOB od 1. srpna pro své klienty zlevňuje výběry hotovosti z jejích bankomatů na Slovensku na stejnou úroveň jako u výběrů z bankomatů ČSOB v ČR. Doposud banka výběry z bankomatů v SR zpoplatňovala stejně jako výběry z bankomatů v zahraničí. Klienti tak za výběry hotovosti z bankomatů v SR zaplatí při použití debetní platební karty pouze 5,- Kč oproti původním 80,- Kč + 0,5% z vybírané částky a 5,- Kč + 1,5% při použití kreditní karty oproti původním 80,- Kč + 1,5%.

Sdílet

Slovenská republika je pro ČSOB druhým domácím trhem, v nedávné době zde výrazně rozšířila svoji distribuční síť na celkem 78 poboček. Zlevněním výběrů hotovosti z našich bankomatů vycházíme vstříc stále se zvyšujícímu počtu českých klientů cestujících na Slovensko, ať již za rekreací nebo služebně, uvedl Petr Kursa, manažer útvaru platební komfort soukromé klientely ČSOB. V současnosti provozujeme v SR 113 bankomatů, které jsou k dispozici prakticky ve všech větších městech, dodal Kursa.

ČSOB rovněž zvýhodňuje platby v rámci banky z ČR na Slovensko, které jsou zpoplatňovány jako tuzemský platební styk. Objem těchto plateb měsíčně dosahuje až jednu miliardu Kč. Počet těchto transakcí je přibližně 7.000 měsíčně. Banka dále klientům v ČR nabízí vedení běžných účtů a termínovaných vkladů ve slovenských korunách a také směnárenské služby v této měně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).