ČSOB nabízí "povodňové úvěry" s dramaticky nižším úrokem a s odkladem splátek

Sdílet

Od pondělka mohou občané získat od ČSOB rychle a bez zbytečných průtahů jak úvěry k obnově svých domovů zničených záplavami, tak hotovost k nákupu věcí nezbytných k dennímu životu po opadnutí záplavové vlny. Banka nabízí „ČSOB povodňové úvěry“ s dramaticky nižším, dotovaným úrokem a k tomu odklad splátek až na půl roku.
Rozsáhlé úlevy při čerpání nových úvěrů k překonání záplav nabízí banka také malým a středním firmám či městům a obcím.
„ČSOB Povodňové půjčky“ pro občany určené k překonání škod na domech, bytech i rekreačních chalupách jsou poskytovány od 20 tisíc do 750 tisíc Kč k jejich rekonstrukci bydlení, k pořízení nového vybavení či k nákupu potřebného spotřebního zboží. Na období od jednoho roku do sedmi let je mohou získat s úrokem od 7,9 %. O šest měsíců jsou přitom odloženy splátky jistiny.
Kromě povodňových půjček mohou klienti ČSOB z postižených regionů v případě rychlé potřeby hotovosti využít nabídky povodňového přečerpání svého běžného účtu. Limit povoleného přečerpání bude stanoven jednoduše a na počkání ve výši 5 až 750 tisíc Kč (do 100 tisíc Kč bez zajištění) v závislosti na měsíčním příjmu.
Rozsáhlé úlevy mohou od pondělka získat od ČSOB malé a střední firmy z povodněmi zasažených oblastí při čerpání tzv. povodňových úvěrů. Za velmi výhodných podmínek jsou poskytovány buď na pořízení zničených zásob a na obnovení provozu, anebo na rekonstrukci zničených provozoven. U obou typů úvěrů lze získat odklad splátek jistiny na dobu 6, resp. 12 měsíců.

Milan Tománek
výkonný ředitel
Řízení komunikace Skupiny ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).