Hlavní navigace

ČSOB nabízí klientům 10% slevu při platbě kartou na portálu Slevomat.cz

[Tisková zpráva] Popularita nakupování na internetu neustále roste. Podle statistik si do virtuálního košíku vložilo svůj nákup alespoň jednou v životě už 90 % Čechů.

Sdílet

Ti, kteří využívají ČSOB InternetBanking 24, vlastní ČSOB debetní či kreditní kartu a mají aktivovanou či před samotným nákupem zaktivují novou službu zabezpečení internetových plateb kartou (3D Secure), získají v listopadu „předvánoční“ dárek – 10% slevu nad rámec standardně poskytovaných slev na nákup zboží a služeb na internetovém portálu Slevomat.cz. Tuto nabídku mohou využít opakovaně až do konce listopadu.

V minulém roce Češi utratili prostřednictvím platebních karet na internetu 3,9 miliard korun. Platba kartou na internetu se stala běžnou součástí života moderního a hospodárně uvažujícího člověka. „Pro naše klienty jsme připravili speciální předvánoční nabídku. Každý uživatel ČSOB InternetBanking 24 a zároveň držitel ČSOB debetní či kreditní karty obdržel ve svém internetovém bankovnictví na konci října promo kód, který bude při platbě kartou na www.slevomat.cz sloužit jako 10% sleva na daný nákup,“ vysvětluje Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB. „Podmínkou poskytnutí slevy je úhrada nákupu ČSOB debetní či kreditní kartou s aktivovanou bezplatnou službou zabezpečení internetových plateb kartou s technologií 3D Secure. Nejde přitom o jednorázovou slevu, lze ji využít opakovaně až do konce listopadu, kdy nabídka končí,“ doplňuje Jana Opršalová.

Tuzemští internetoví prodejci v loňském roce vydělali rekordních 33 miliard korun. Vyplývá to z odhadů Asociace pro elektronickou komerci. O jaké zboží a služby je v současné době největší zájem? „Nyní jsou nejvíce v oblibě tuzemské i zahraniční zájezdy, zejména pak zimní dovolené, silvestrovské pobyty a adventní výlety. S přicházejícími Vánocemi vidíme zvýšenou poptávku našich zákazníků u zboží, jako jsou například fotoaparáty, hračky, šperky, elektronika nebo dárkové vouchery, které jsou vhodným dárkem, když si nevíte rady, čím své příbuzné či známé obdarovat,“ popisuje nákupní zvyklosti Tomáš Čupr z portálu Slevomat.cz.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).