Hlavní navigace

ČSOB Maximal Invest 45 nabízí ochranu investice i klienta

Na duben ČSOB připravila Maximal Invest – ČSOB Digitální reverzní 3 (dále ČSOB Maximal Invest 45). Klientům nabídne jistotu ochrany vložené investice a při dobrých podmínkách na trhu i výnos ve výši až 55 %. Pro zhodnocení vložených finančních prostředků není třeba, aby podkladový index fondu rostl, postačí, když neklesne. Maximal Invest již tradičně nabízí i pojištění pro každého od 18 do 91 let, a to bez zdravotního dotazníku.

Sdílet

Maximal Invest 45 navazuje na naši úspěšnou novinku z roku 2003 – ČSOB Reverzní click 1. Ten se historicky stal nejúspěšnějším zajištěným fondem. Investorům přinesl 11,52 % ročně i přesto, že se trhy stále vzpamatovávaly z krize, která vládla v předchozích dvou letech. Maximal Invest 45 který má vše, co měl původní „reverzní click“, a ještě něco navíc – například vyšší 55% bonus, vysvětluje Pavel Kratochvíl, výkonný manažer segmentu Spoření a investice ČSOB. Hlavní jeho výhodou je, že pro zhodnocení investice není třeba, aby podkladový index rostl. Postačí, když nedojde k jeho poklesu. V každém případě je však klientova investice ochráněna, protože minimálně ta mu bude vyplacena zpět, dodává Pavel Kratochvíl.

ČSOB Maximal Invest 45 je spojený s investicí do fondu ČSOB Digitální revizní 3. Fond je splatný 31. května 2012, tedy za 3 roky a jeden měsíc. Při splatnosti investorům vyplatí vloženou částku navýšenou o výnos, který se odvozuje z vývoje hodnoty akciového indexu DJ Euro STOXX 50. Pokud za celé sledované období (tedy 36 měsíců) nedojde k poklesu této původní hodnoty akciového indexu, dosáhne zhodnocení vložených prostředků 55 %. Každý měsíc je hodnota indexu sledována. Pokud dojde k jejímu poklesu, od celkového možného zhodnocení 55 % se odečtou za každý takovýto měsíc 4 %.

ČSOB Maximal Invest 45 však unikátní investici spojuje i s životním pojištěním. Chrání tak nejen peníze daného klienta, ale umožňuje se připravit na nepředvídatelné životní události. Pro klienty u kterých nevzniká nárok na starobní důchod je připraveno bezplatné pojištění úrazové invalidity. Pojistné krytí může dosáhnout až výše 500 000 Kč. Každý klient má dále možnost sjednat si další připojištění s cenou od 6 Kč za měsíc. Klienti se tak mohou, kromě zhodnocení svých peněz, s ČSOB Maximal Investem 45 pojistit pro případ trvalého tělesného poškození následkem úrazu, nebo se připojistit pro případ smrti následkem úrazu až do výše 1 000 000 Kč. V případě dopravní nehody se pojistná částka zdvojnásobuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).