Hlavní navigace

ČSOB Leasing odstartoval novou etapu spolupráce v oblasti operativního leasingu

Leasingová jednička mezi tuzemskými společnostmi, ČSOB Leasing, přišla na trh s ojedinělou službou. V rámci pilotního projektu spolupracuje s firmou Linde Material Handling Česká republika s.r.o., dodávající vysokozdvižné vozíky značky Linde, při financování investic formou operativního full service leasingu. Tato nová služba, kdy leasingová společnost zajišťuje pro své zákazníky prakticky veškerou péči o pronajaté předměty, byla dosud využívána výhradně u automobilů. V oblasti manipulační techniky Linde je full service leasing nabízen na domácím trhu vůbec poprvé.

Sdílet

Cílem tohoto projektu je poskytnout zákazníkům společnosti ČSOB Leasing produkt, který zahrnuje nízkou finanční náročnost operativního leasingu společně s komplexní servisní péčí o pronajatou techniku. Spoluprací s Linde se nám podařilo posunout hranici možností služeb v oblasti leasingu strojů opět o kus dál, a tím přiblížit úroveň služeb v oblasti leasingu standardu, na který jsou již zvyklí naši zákazníci v oblasti dopravní techniky, řekl k uzavření smlouvy na pilotní projekt Josef Rosenkranz, výkonný ředitel pro obchod společnosti ČSOB Leasing. Jak uvedl obchodní ředitel společnosti Linde Material Handling Jindřich Kotyza pro Linde Material Handling je spolupráce s ČSOB Leasing další možností, jak rozšířit své služby zákazníkům a nabídnout ještě komplexnější řešení díky větší flexibilitě při financování nákupu manipulační techniky. Obě firmy se společně představí na nadcházejícím brněnském strojírenském veletrhu a podělí se zde s návštěvníky o své první zkušenosti z fungování této spolupráce.

ČSOB Leasing je univerzální leasingová společnost s celorepublikovou působností a patří do Skupiny ČSOB. Poskytuje finanční služby pro podnikatelské subjekty i pro fyzické osoby nepodnikatele v oblasti financování dopravní techniky, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Svým zákazníkům nabízí kompletní škálu leasingových produktů včetně financování v EUR a USD, splátkový prodej a také nájem – operativní leasing. V hodnocení 100 nejvýznam­nějších firem ČR, vyhlašované sdružením CZECH TOP 100, obsadil letos ČSOB Leasing v kategorii ostatních finančních společností první místo. V žebříčku WebTop100 byly jeho webové stránky hodnoceny jako šesté nejlepší v ČR. V loňském roce byla společnosti ČSOB Leasing na základě provedeného auditu jakosti potvrzena platnost evropské certifikace ISO 9001.

Společnost Linde Material Handling Česká republika, s.r.o., která je dodavatelem manipulační techniky, patří do německého koncernu Linde AG. Svým klientům zároveň poskytuje komplexní řešení logistických problémů, kam lze zahrnout výběr optimální techniky, vysoce kvalitní servis a také širokou nabídku způsobu financování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).