Hlavní navigace

ČSOB Leasing a Siemens nabízejí výhodné financování zdravotní techniky

[Tisková zpráva] Společnost Siemens uzavřela smlouvu o vzájemné spolupráci se společností ČSOB Leasing. Tím se lékařům a zdravotnickým zařízením výrazně rozšíří možnosti financování nákupu ultrazvukové zdravotní techniky.

Sdílet

Prvním krokem ve společné spolupráci je od září nabídka výhodného financování zdravotní techniky Siemens pro lékaře a zdravotnická zařízení.

„Pro odstartování naší spolupráce se společností Siemens jsme připravili akci na nákup sonografické techniky formou úvěru s 0% navýšením, které je platné již od 25% akontace.

S nabídkou budeme cíleně oslovovat lékařské praxe zejména v oborech kardiologie,or­topedie a gynekologie. Věříme, že správným krokem je i načasování akce, to vzhledem ke změně snížené sazby DPH od počátku roku 2012“.

Jan Kulhánek, ředitel pro rozvoj obchodů strojů a zařízení ČSOB Leasing

„Úroveň zdravotnické péče je výrazně ovlivněna vybaveností vyspělými přístroji. Špičkové diagnostické technologie musí být dostupné  jak pro velké nemocnice a diagnostická centra, tak i pro menší zdravotnická zařízení a soukromé praxe. Touto nabídkou na financování špičkové ultrazvukové techniky vycházíme vstříc právě menším zdravotnickým subjektům.“

Jiří Pavlíček, ředitel sektoru Healthcare, Siemens, s.r.o.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).