Hlavní navigace

ČSOB jmenovala Pavla Kratochvíla výkonným manažerem pro oblast Spoření a investice

Novým výkonným manažerem útvaru Spoření a investice ČSOB se stal Pavel Kratochvíl (32). Jedním z jeho hlavních úkolů je pomoci ČSOB stát se leaderem na trhu v oblasti prodejů podílových fondů. Další jeho ambicí je rozvoj strategického konceptu finančního poradenství pro osobní i rodinné finance.

Sdílet

strategického konceptu finančního poradenství pro osobní i rodinné finance. „S celým svým týmem bych chtěl podpořit a posílit dosavadní postavení ČSOB na trhu spořících a investičních produktů v České republice,“ uvedl Pavel Kratochvíl, který není v ČSOB žádným nováčkem.

Od roku 2005 se v rámci Skupiny ČSOB podílel na tvorbě a implementaci nové strategie Poštovní spořitelny. „Dále jsem se soustředil na podporu představenstva při přípravě skupinové strategie,“ shrnul své dosavadní působení Pavel Kratochvíl.

Před příchodem do ČSOB pracoval Pavel Kratochvíl šest let u PriceWaterhou­seCoopers v oddělení Corporate Finance. Specializoval se na fůze a akvizice, oceňování společností a prováděl různé strategické analýzy. „Jedním z mých nejzajímavějších projektů byla studie proveditelnosti konání olympijských her v Praze pro Magistrát hl. m. Prahy,“ zmínil své předchozí zkušenosti Pavel Kratochvíl.

Pavel Kratochvíl vystudoval Vysokou Školu Ekonomickou v Praze, obor podniková ekonomika a management. Mezi jeho největší koníčky patří rodina, horské kolo, futsal a skialpinismus.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).