Hlavní navigace

ČSOB je již počtvrté hlavním partnerem cen České filmové a televizní akademie

ČSOB i v letošním roce podpoří v roli hlavního partnera předávání cen České filmové a televizní akademie – Český lev 2003 – za nejlepší domácí filmová díla a výkony.

Sdílet

Jako hlavní partner cen České filmové akademie v projektu Český lev 2003 se chce naše banka podílet na popularizaci české kinematografie a výsledků její tvorby, uvedl Pavel Kavánek, předseda představenstva a generální ředitel ČSOB a dodal: Prostředí filmů a bank má mnoho společného. Přestože filmoví tvůrci i bankéři vnášejí do svého řemesla víc a víc moderní techniku, přesto ve filmu i v bance zůstává základem vztah lidí – tvůrce a jeho diváka, bankéře a jeho klienta.

O křišťálové sošky Českého lva za rok 2003 bude usilovat celkem 16 soutěžních filmů. Které z nich mají šanci na úspěch bude jasné 11. února, kdy budou v přímém televizním přenosu oznámeny nominace v jednotlivých kategoriích. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 6. března v Paláci Lucerna opět v přímém televizním přenosu.

ČSOB je bankou, která ve své sponzorské politice vyznává tradiční hodnoty a ctí profesionální přístup. Dbá na to, aby projekty, jež si získají její podporu, odrážely nejen národní tradice, ale i začlenění české kultury do kultury evropské a světové.

Milan Tománek
výkonný ředitel
Komunikace a vztahy k investorům

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).