Hlavní navigace

ČSOB i v roce 2010 získala titul pro Nejlepší banku v akvizičním financování

[Tisková zpráva] ČSOB již potřetí v řadě získala cenu za první místo na poli akvizičního financování. Tato cena je udílena britským ekonomickým časopisem ACQ Finance Magazíne. Cena je součástí vyhlašování respektovaných ACQ Country Awards for Achievement, o kterých rozhodují nezávislí porotci z řad ekonomických odborníků a novinářů.

Sdílet

„Říká se, že je jednoduché cenu získat, ale těžší ji obhájit. My jsme cenu získali už potřetí za sebou. Toto ocenění jenom dokazuje fakt, že veškerá snaha a píle na poli akvizičního financování míří správným směrem. Třetí prvenství v této kategorii nás nabíjí novou energií, abychom našim korporátním klientům a private equity fondům poskytovali stále ty nejlepší a nejkomplexnější služby,“ řekl Ivan Meloun, ředitel akvizičního financování v ČSOB.

V hlasování, kterého se účastnily téměř tři tisícovky porotců, získala ČSOB cenu za Nejlepší banka v akvizičním financování v ČR. Měrnou jednotkou, podle které se toto ocenění dostává je počet transakcí, které banka v posledních dvanácti měsících realizovala. Toto ocenění je tento rok již třetí, které ČSOB získala. Časopisem Global Finance byla vyhlášena jako Nejlepší poskytovatel finančních služeb pro mezinárodní obchod a Nejlepší banka pro směnné operace.

Informace o vyhlašovateli

ACQ Finance Magazine je respektovaný britský měsíčník, který sleduje dění v oblasti fúzí a akvizic po celé Evropě. Ve spolupráci s uznávanými investičními bankami, fondy soukromého kapitálu či průmyslovými a finančními analytiky zpracovává analýzy, komentáře a souhrnné popisy jednotlivých transakcí, včetně zachycení jejich finančních a právních charakteristik. Časopis má přes 20 tisíc čtenářů z řad zakladatelů firem, poradců, zprostředkovatelů či výkonných pracovníků, kteří se zabývají korporátními financemi a mají vysoké rozhodovací pravomoci nutné právě k uskutečnění zmiňovaných transakcí.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).