Hlavní navigace

ČSOB a Poštovní spořitelna pomáhají při povodních

[Tisková zpráva] Zaměstnanci ČSOB a Poštovní spořitelny se dnes a zítra zapojí v rámci speciálního dobrovolnického dne do likvidace škod v zaplavených oblastech na Liberecku. Sbírat odpadky a uklízet nánosy bahna budou zaměstnanci ve vesnicích Chrastava, Bílý Kostel, Hrádek nad Nisou a Frýdlant. Další cestu, jak pomoci, představuje také platební tlačítko PaySec.

Sdílet

„Již tradičně pořádáme pro naše zaměstnance Dobrovolnický den, kdy si mohou vyzkoušet práci v neziskových organizacích. Aktuálně je potřeba pomoci lidem ze zatopených oblastí, takže jsme zaměstnancům nabídli možnost aktivně se podílet na odstraňování následků povodní,“ uvedla manažerka společenské odpovědnosti ČSOB Pavlína Folovská. Akce je organizována Fórem Dárců a v postižených místech koordinující neziskovou organizací Čmelák.

Lidé v zasažených oblastech ovšem potřebují také finanční pomoc. Přispět lze jednoduše přes platební tlačítko PaySec, a to na konta partnerských organizací Člověk v tísni o.p.s. – SOS POVODNĚ, Český červený kříž – POMOZTE NÁM POMÁHAT a Armáda spásy v ČR. Více informací je k dispozici na adrese: http://www.pa­ysec.cz/CmsPa­ge.aspx?Id=po­vodne. Darovat peníze přes PaySec je velmi jednoduché. Stačí si zdarma zřídit svůj účet na www.paysec.cz a nabít ho z účtu či kartou. Pak již stačí několikrát kliknutí myší a transakce je hotová.

Zapojování zaměstnanců se stalo jednou z nejdůležitějších oblastí společenské odpovědnosti ČSOB a Poštovní spořitelny. Každoročně se tak stovky zaměstnanců účastní Dobrovolnického dne a pomáhají všude tam, kde je to potřeba.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).