Hlavní navigace

České aerolinie rozšiřují odměny věrnostního programu OK Plus

České aerolinie ve spolupráci s dceřinou společností HOLIDAYS Czech Airlines nabízejí nově členům věrnostního programu OK Plus možnost využití mil na pobytové zájezdy u moře, v prestižních lázeňských a golf resortech. Společnost tak rozšiřuje systém odměn cestujícím, kteří s nimi pravidelně létají. Výhody věrnostního programu OK Plus Českých aerolinií využívá již 400 000 členů.

Sdílet

Jejich počet se za prvních pět měsíců letošního roku zvýšil o 40 000. Rozšíření počtu držitelů prestižních Stříbrných, Zlatých a Platinových karet OK Plus pro nejaktivnější členy potvrzuje zájem cestujících o nadstandardní servis, který jim program nabízí. České aerolinie navíc možnosti programu neustále rozšiřují. OK Plus tak patří mezi nejvýznamnější a nejstarší věrnostní programy v Evropě, letos oslavil 17. výročí svého vzniku.

Novinky pro členy programu

Novinkou od letošního května je možnost nákupu zájezdu u moře od cestovní kanceláře HOLIDAYS Czech Airlines za nasbírané míle. Členové programu mohou letět za míle charterovým letem Českých aerolinií např. do Bulharska, Řecka, Egypta nebo do Španělska.

Členové věrnostního programu OK Plus mohou také nově využít míle za pobyty v prestižních lázeňských a wellnes centrech v České republice. Pobyty šité přímo na míru nabízí České aerolinie členům věrnostního programu např. v resortu Svatá Kateřina, v Mariánských Lázních nebo v lázních Jeseník.

Členům věrnostního programu nabízí České aerolinie za míle nově také plavby lodí. Během týdne si tak klienti mohou prohlédnout např. Itálii – od východu na západ, zvolit si mohou plavbu z Barcelony na ostrov Malta. Nejnověji mohou členové věrnostního programu OK Plus využít míle na víkendové pobyty v golfových rezortech. Více o nových benefitech pro členy věrnostního programu OK Plus na webových stránkách www.czechairlines.com Věrnostní programy/Dovolená.

Počet členů OK Plus vzrostl v tomto roce o 11 procent na 400 000

Věrnostní program Českých aerolinií OK Plus má v současnosti 400 000 členů. Jejich počet se tak od začátku roku zvýšil o 40 000 členů, což představuje nárůst o 11 procent. Měsíčně tak OK Plus získává asi 8000 nových členů. Rozšíření počtu držitelů prestižních Stříbrných, Zlatých a Platinových karet potvrzuje zájem členů věrnostních programů o stále pestřejší škálu benefitů.

OK Plus

V současnosti mohou členové programu OK Plus sbírat míle nejen za lety s Českými aeroliniemi a partnerskými společnostmi sdruženými v letecké alianci SkyTeam, ale také ve 42 partnerských hotelových řetězcích s několika tisíci hotely po celém světě, čtyřech celosvětových autopůjčovnách a u řady dalších neleteckých partnerů. Za nasbírané míle lze pořídit bonusové letenky do celého světa v ekonomické i business třídě, včetně cesty kolem světa a mnoho dalších odměn spojených s cestováním.

Členové programu OK Plus mohou za příslušný počet SkyTeam mil nebo segmentů (letových úseků) proletěných v jednom kalendářním roce získat také Stříbrnou, Zlatou nebo Platinovou kartu, která jim přináší další řadu nadstandardních výhod, pohodlí při cestování letadlem a individuální přístup nejen při cestování na linkách Českých aerolinií, ale i celé aliance SkyTeam.

Proč a jak se stát členem?

Stát se členem tohoto programu je výhodné pro každého pravidelného cestujícího, který létá s Českými aeroliniemi. Stačí vyplnit přihlášku, kterou lze najít na webových stránkách společnosti www.czechairlines.com nebo například v palubním časopise Review. Přihlášený cestující pak obdrží členskou kartu, na kterou začne sbírat nalétané míle. Ty lze využít na bonusové letenky po celém světě a na řadu dalších odměn spojených s cestováním, jako je například upgrade z ekonomické do business třídy, vstup do salónků Crystal Lounge bezplatná nadváha zavazadla, vypůjčení auta, pobyt v hotelu nebo lekce na letovém simulátoru či let balónem Českých aerolinií. Standardně lze zpáteční bonusovou letenku získat již od 15 000 mil.

Za příslušný počet mil nebo úseků proletěných v jednom kalendářním roce mohou členové OK Plus získat karty vyšší úrovně, Stříbrnou, Zlatou a Platinovou, která jim přináší další řadu nadstandardních výhod a pohodlí při cestování letadlem, jako například přednostní odbavení, včetně služby Fast track v Praze (zjednodušený průchod pražským letištěm), přednostní nástup do letadla, garantovaná rezervace na vyprodaný let, přednostní vyložení zavazadel v cílové destinaci nebo vstup do salónků na letištích po celém světě.

OK Plus je navíc propojen s věrnostními programy dalších třinácti dopravců sdružených v alianci SkyTeam a umožňuje tak cestujícím sbírat míle nebo čerpat bonusové letenky v celé síti aliance.

OK Plus Corporate

Kromě programu OK Plus, který je určen pro jednotlivce, nabízí České aerolinie podobný program také pro firemní zákazníky – OK Plus Corporate. Firmy tak mohou za lety svých zaměstnanců sbírat body na firemní účet a zaměstnanci, pokud jsou členy OK Plus, získají míle také na svůj osobní účet. Firmy mohou využít bonusové letenky v současnosti zejména k úspoře firemních nákladů na služební cesty. Program OK Plus Corporate v současné době využívá téměř 5500 firem ze 33 zemí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).